Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az oltási regisztráció után...

Az oltási regisztráció után mennyi idő, míg bekerülök a rendszerbe?

Figyelt kérdés

A mai nap regisztráltam, a lekérdezős oldal még azt írja, hogy NEM, e-mailt egyelőre nem kaptam, viszont ugyanazzal az e-mail címmel már nem engedne regisztrálni.

Annyira nem érdekelne, mert két hét múlva is ráérne, viszont mivel ma éjfélig lehet regisztrálni, mindenképp szeretnék megerősítést kapni arról, hogy így ebben a formában érvényes a regisztráció és csak időbe telik… köszönöm előre is.



2021. máj. 7. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Próbáld pár óra múlva lekérdezni, valószínűleg, lassú, túlterhelt.

[link]

Emailt nekem nem küldtek. Kb 1 hónap múlva hívott a háziorvos egyik este, hogy sorra kerültem.

2021. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 4,5 órája regisztráltam, egyelőre nemleges a válasz, amit az oldal kiad. A regisztráció után az oldal azt írta, hogy sikeres volt, tehát nincs mitől félni, inkább azon alapszik az aggodalmam, hogy ha mégsem kerülök be a rendszerbe, akkor ki tudja meddig nem is lesz újra módom regisztrálni.
2021. máj. 7. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem két nap elteltével jelezte a lekérdezős oldal, hogy bekerültem a rendszerbe.
2021. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. máj. 7. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Van, akinek egy hétbe is beletelt, mire feldolgozták az adatait. Türelem...
2021. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, nem is az a lényeg, hogy bekerüljön, hanem hogy érvényes legyen, mert ha nem az, akkor már nem fogok tudni regisztrálni (16 vagyok).
2021. máj. 7. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tobb mint 1 het volt.. de regisztracio utan 2 napra mar mehettem is oltasra
2021. máj. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És fogok tudni időpontot foglalni, ha benne sem vagyok a rendszerben?
2021. máj. 9. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Csak miutan mar bennevagy. Nezegesd minden nap 🤷‍♂️
2021. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben belekerültem! :)
2021. máj. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!