Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Covid elleni oltások miért...

A Covid elleni oltások miért járnak ilyen súlyos mellékhatásokkal?

Figyelt kérdés

Szinte minden második ismerősöm, aki megkapta egyik vagy mindkét oltást, 1-3 napig teljesen kidőlt, láz, gyengeség, fejfájás, hidegrázás.


Az jutott eszembe, hogy annyi kötelező oltásunk volt iskolában, meg én azon kívül is kaptam párat (többek között pl HPV ellenit is, ami elvileg ugyanarra a technológiára épül, mint a sputnik, ez az adenovírusos cucc), és soha nem lett egyik után sem bajom az izomfájdalmon kívül.


A kötelező sulis oltások után sem volt senkinek sem baja másnap, mindenki jött, részt vettünk tesi órán már másnap is. Tetanusz oltáshoz is sajnos volt már jópárszor szerencsém felnőttként is, attól sem lett azon kívül semmi bajom, hogy a fenekem fájt :D


Ez a covid oltás miben más? Miért okoz ilyen erős tünetet?


(nem vagyok oltásellenes, én is be fogom adatni majd ezt a vakcinát, csak tényleg nagyon sok rosszullétről hallok a környezetemben, lényegében több ismerősöm lett rosszul covid oltás után, mint ahány nem)



2021. máj. 7. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy már bocs de tényleg elég punci lehetsz, ha szerinted ezek súlyos mellékhatások. Súlyos dolog a bénulás(Pfizerrel oltottaknál pl), a vérrögképződés, a hetekig tartó erős fejfájás, a 200-as vérnyomás stb. De egy 1-2 napig tartó lázba ne akarj már belehalni.
2021. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát nekem semmi bajom nem volt, sőt a családomban sem senkinek, pedig már minden 18 év feletti be van oltva valamelyikkel. (Pfizer, Szputnyik, kínai)
2021. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!