Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Curacne beszedése, súlyos...

Cyrus Ravenwolf kérdése:

Curacne beszedése, súlyos mellékhatások?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hónapja kezdtem el szedni a Curacne nevű gyógyszert, ami szinte ugyanaz, mint a Roaccutan. Súlyosan pattanásos volt az arcom. Mikor elkezdtem szedni, szárazságon kívül nem igazán észleltem semmilyen mellékhatást, azonban 6-7 hónap után már kezdem észrevenni, hogy egyre idegesebb vagyok, agresszívabb vagyok, érdektelenebb a közösségi élet felé (bár megjött a kedvem egyes tudományokhoz, illetve jobban tanulok, ez lehet nem mellékhatás). Fényérzékenység is fellépett mostanában, illetve néha-néha kedvetlenség, viszont a legsúlyosabb mellékhatást eddig tegnap észleltem. Székletürítés után nagyon rossz látvány fogadott, a WC belseje csupa vér volt és a papír is, amivel kitöröltem, az is csupa vér volt. Nem fordultam orvoshoz, mivel este volt már, ma reggel akartam menni, de mégsem mentem, mivel már nem volt annyira véres, csak itt-ott tűnt fel egy pár vérfolt a székleten. Olvastam, hogy a gyógyszer mellékhatása lehet pl. a vastagbélgyulladás, így véres lehet a széklet. Hétfőn biztosan felkeresem a bőrorvosomat, viszont azt szeretném tudni, hogy ez súlyos betegség jele is lehet vagy csak simán a gyógyszer mellékhatása, amely a gyógyszer abbahagyása után elmúlik? Már a kúra lejárt, viszont adott még egy kisebb adagot pár hónapra. Tegnap bort is fogyasztottam, nagyon minimális mértékben, lehet, hogy az alkohol is közrejátszott ebben? 15F

2014. okt. 18. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!