Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki mennyi ido mulva kapta meg...

Ki mennyi ido mulva kapta meg a vedettsegi igazolast?

Figyelt kérdés

Jo lenne tudni mert jo esellyel a bejelentett lakcimemre fogjak kuldeni. Ez utolag jutott eszembe, majd modositom ezt a cimet. A gond hogy a szuleim alkeszek es oltas ellenesek is es ok fogjak megkapni. Minimalisan tartjuk a kapcsolatot. Telefonon sem lehet elerni oket. Nem szeretnem hogy elkallodjon vagy kidobjak. Kb. akkor kene lemennem mikor erkezik az igazolvany. Feleslegesen sem akarok lemenni, de azt sem szeretnem hogy elkallodjon ha soka megyek.

9 napja kaptam az elso oltast. Termeszetesen elovigyazatos lesz amig le nem telik a 28 nap a masodik oltas utan. Antigen tesztet is tervezek.


2021. máj. 11. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
csaladban oltas utan 10-12 nap volt, gyogyultaknak (pl nekem is) 1,5 honapja semmi
2021. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hétfőn kaptam, rákövetkező hét hétfőn már meg is érkezett
2021. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menny el az okmányirodába és jelezd nekik a problémát, vagy adj meg ideiglenes lakcímet és kéresd oda.
2021. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3/ Jó ötlet, bár lehet erről már lekéstem. Azért lemegyek, hátha mondanak valami okosat.
2021. máj. 11. 15:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az április 30.-ai "100.000 Pfizer" akciókor kaptam meg az elsőt, ma jött meg az igazolvány, ami ugye 12 nap. Valszeg neked is nemsokára megjön és talán hamarabb is mint nekem, mert sokkal kevesebb embert oltottak veled egy napon. Persze ez a lakhelytől is nagyban függ.
2021. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy bő hét múlva.
2021. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 héttel az első oltás után érkezett, testvéremnek 3 hét után.
2021. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak oltás után a 9. nap érkezett meg.
2021. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én május 1-én oltattam, még mindig nem jött meg.
2021. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!