Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő még kiküldik a...

Mennyi idő még kiküldik a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi volt?

2021. ápr. 29. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét.
2021. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2,5 hónapja nem ér ide. De amúgy másoknak tényleg kb. 1,5 hét alatt megjött.
2021. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem következő hétre mar ki lett küldve az első oltás után
2021. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Oltás vagy betegség után?

Oltás után állitólag pár hét.

Betegség után több hónap. Én márc. 25 óta várom :) remélem augusztus végén ideér, aztán jön a 4.hullám és minden bezár.

2021. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A hét elején igényeltem, én is várom, hogy küldjék már kifele. Remélem legalább jövőhétre ideér már, ha már most szombaton nyitnak a dolgok.


Egyébként:

Miért kell sz@rakodni ezzel az igazolvánnyal? Miért nem lehet egy mobil applikációt csinálni, ami kiváltja a fizikai igazolványt, és nem kell heteket várni a gyártásra, postára? Az ügyintézőnek csak be kell pipálni, hogy jogosult vagy az igazolványra, a rendszerben legenerálódik, utána tajszámmal be tudnál lépni az alkalmazásba és kész. Gyakorlatilag 2-3 napon belül ott lenne mindenkinél az igazolvány az applikációban.

2021. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. nagyon jó kérdés. Én február közepén kaptam meg a második oltásom, azóta nincs kártyám! Számtalan módon bejelentettem már és semmi. Emiatt nem mehetek sehova... Komolyan, a világon nincs ilyen.
2021. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez egy vicc..

Ennyire komolyan veszik, és mégis sz@rnak rá.

Az emberek csak ezzel szórakozhatnak, és nem képesek küldeni???

Nekem márc.25én lett pozitiv a tesztem. "Remélem" aug.végén küldik ki, és szeptemberben ugye vége a bulinak, jön a 4.hullám 😁😆

2021. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is remélem, hogy azért még a nyáron megkapom. De a legrosszabb, hogy nem is tudok sehova fordulni emiatt...
2021. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Állitólag a kormányhivatalban foglalkoznak ezzel. Bemész, és pár hét és küldik..
2021. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 10 nap után megkaptam.
2021. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!