Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Második oltás pontos időpontjá...

Második oltás pontos időpontjáról mikor kapok értesítést?

Figyelt kérdés
Április 8.-án kaptam meg az első adag Pfizer vakcinát és az oltási papírom szerint május 16.-án kapom a második adagot, de eddig nem kaptam semmilyen értesítést, hogy pontosan hány órára kell megjelennem az oltóhelyen.

2021. máj. 14. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, amikor az első adagot kaptad.

Én ápr. 6. 14:30-kor kaptam az első adagot, és ápr. 27. 14:30-ra kellett mennem a másodikra.

2021. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Addigra, amikor az elsőt kaptad.
2021. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeztem ott, azt mondták, egész nap bármikor mehetek.
2021. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ápr 10-én kaptam az elsőt, holnapra van következő időpontom.

Azt gondoltam, majd küldik az sms-t, hogy hány órára kell menni, de azóta sokan kérdezték, sok választ láttam, hogy ugyanabban az időben kell menni, mint az elsőre. Persze nem is jött sms, de ugyanakkor fogok menni.

2021. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Apám felhívta a háziorvost a második oltás előtti napon (tőle kapta az első időpontot), hogy mikorra menjen majd (oltópontra), azt mondta, akkor, amikor az első kapta. Majd pár órával később visszahívta az orvos, hogy jaa, mégse reggel 9-re menjen, hanem délután 3-ra. Szóval kb senki nem tudja pontosan megmondani.
2021. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!