Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A koronavírus elleni oltásnak...

A koronavírus elleni oltásnak mik a legkomolyabb mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy leginkább csak fejfájás, láz, gyengeség. De ritkán előfordulhat komolyabb is?

Mindenki adassa be az oltást, hiszen így elkerülhetjük a további járványt.

De valamiért félek, hogy mi van, hogyha komolyabb tüneteim lesznek. Még néha szoktam érezni a covid utótüneteit. Félek, hogyha így kapom meg az oltást, bajom lesz. Senki nem tud semmi konkrétat mondani. Ez nagyon zavaró, főleg járvány, és annak kezelése esetén.

Olyan fiatal vagyok, és annyi jó tervem lenne az életben. Nem akarom hogy valami bajom legyen :(

Valószínű nem lesz, meg senki sem tudhatja, de mégis, félek az oltástól. Még fiatal vagyok, szeretnék egy boldog életet


2021. máj. 22. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 nap alatt elmulik az oltás mellékhatása, míg a covid okozhat mindenféle maradandó nyavalyát.


Mi a kérdés ezek után?

2021. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Most mit szeretnél hallani, hogy meghalsz tőle? Mert feltételezem előfordulhat extrém ritka esetben. De most erre annyit tudok mondani, hogy egy komolyabb megfázásra kapott gyógyszer nagyobb károkat okozhat nahyobb eséllyel, szóval ne parázz rá.
2021. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 napig voltak influenza szerű tüneteim, láz, levertség, gyengeség, izom fájdalom. Azóta semmi. Ennél komolyabb mellékhatás annyira ritka, hogy nagyobb esélyed van arra, hogy elüt ma egy kamion...
2021. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!