Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem a megjelelölt időpontra...

Ha nem a megjelelölt időpontra, napra megyek az AstraZeneca második adagjára abból fog származni valami hátrányom?

Figyelt kérdés

Pár nappal utána tudnék menni, mert akkor vizsgaidőpontom lesz...

Nem tudom, hogy pár nappal utána mit fognak hozzá szólni...



2021. máj. 23. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket. Nem tudom, hogy pont az oltóponton gyakorlatilag mennyire leterheltek, túlszervezettek, de simán előfordulhat, hogy kihajítanak, mert nincs aznapra időpontod. Ilyenkor az a szokás, hogy jelzed, nem tudsz az adott időpontban megjelenni, tessék szíves lenni megmondani, mikor mehetnél helyette.
2021. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj előre, mert több adag van egy ampullában, a második adagra ugyanazokat hívják össze, akik az elsőt egyszerre kapták, úgy tudják neked máskor adni, ha valakinek cserébe szólnak, hogy menjen a saját időpontja helyett akkor, amikor te kapnád. Nekünk is így cseréltek. Mi háziorvosnál oltattunk, így legalább az nem volt kérdéses, hogy kinek kell szólni. Oltópontnál egy fokkal nehezebb lehet, de szerintem meg tudják oldani, csak szólni kell időben.
2021. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincs a listán, viszontlátásra.
2021. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólj oda, vagy írj email-t, mert csak akkorra van meg az oltóanyag. Ha önhatalmúlag később mész, akkor nem biztos, hogy fognak oldani Astrával aznap.
2021. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta kitaláltam mit fogok csinálni... Szerencsére csak késni fogok kicsit, talán max fél órát.
2021. máj. 29. 19:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. máj. 29. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!