Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fura kérdés, de lehet hogy a...

Fura kérdés, de lehet hogy a nőgyógyász átszakította a szűzhártyámat?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál és az ultrahangos vizsgálat során feldugta a kacsáját vagy mi a neve, pedig mondtam neki hogy szűz vagyok. Vagyis így konkrétan nem mondtam ki, de utaltam rá. Mikor feldugta fájt egy kicsit, de nem vészesen, nem is vérzek, meg semmi. Azt mondta, hogy ettől akart megkímélni ha mondtam volna neki hogy szűz vagyok, de utaltam rá. Meg hogy egy kis hártyát úgyse fogok bánni. Nem tudom, hogy most átszakította-e vagy sem.

2021. máj. 29. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"Vagyis így konkrétan nem mondtam ki, de utaltam rá "

Így jártál. Ha szólsz rendesen, másként csinálja.

Majd kiderül az első szexnél, hogy átszakította, vagy sem.

Egyébként a szűzhártya nem teljesen zárt.

2021. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is csak azt tudom mondani, hogy így jártál. Ha orvoshoz mész, kertelésnek helye nincs. Konkrétnak kell lenni és objektívnek, mindent el kell mondani ami releváns lehet (és amire rá is kérdez). Ő szakember, mindent tudnia kell a megfelelő ellátás biztosításához. Persze játszadozhatsz is, aztán történnek ilyesmik is, amiket írtál.
2021. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, de pont ezért mentem el, mert nem jött össze a párommal és mondtam neki is, hogy nem jön össze a dolog és meg is indokoltam hogy miért.
2021. máj. 29. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
99%
Hogy lehet arra utalni konkrét kimondás nélkül? Ő rákérdezett? Mert neki kellett volna. Amúgy nem vesztettél semmit, ha így is van, tök mindegy.
2021. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Így konkrétan nem kérdezett rá, mondtam hogy mi a problémám ezzel kapcsolatban, amilrt nem jött össze az hogy elvegye a szüzességem.
2021. máj. 29. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor elég konkrétan kimondtad!
2021. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak hát nem vérzek meg semmi, szóval továbbra sem tudom, hogy most akkor mi van. Igen egyébklnt #1 és #2 tudom, hogy nem így kellett volna, de nagyon-nagyon zavarban voltam, még sosem jártam ezelőtt nőgyógyásznál.
2021. máj. 29. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
De most őszintén szólva nem full mindegy? Nem attól szűz valaki, hogy van-e szűzhártyája. Az is lehet, hogy korábban mondjuk sportolás közben már átszakadt.
2021. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Végül kaptál-e valami segítséget az orvostól a gondodra?

Lehet, a vizsgálattal segített, hogy legközelebb sikerüljön a szex.

2021. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem mindenkinek vérzik, ha átszakad a szűzhártya. Nekem első szex után sem vérzett, és nem is fájt, csak egy feszítő érzés volt.

2021. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!