Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz kellene mennem, vizsgálatokra, férfival még soha nem voltam, de nincsen meg a szűzhártyám, bizonyos okok miatt. Ilyenkor mit kell mondani neki? Hogy szűz vagyok, vagy nem? Szülő kíséretében mennék, őnekik muszáj bejönni? Vagy bejöhetnek? Mert nem nagyon szeretném, ha tudnák, hogy nincs meg. (19 éves vagyok).

2020. febr. 17. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy, nem is engedik be anyádat. Megkérdezi, hogy voltál -e férfival. Válaszolsz, hogy nem, de keményen sportolsz és már nincs meg. Nem fog faggatózni,pont nem érdekli, mit csináltál. Ez csak egy kötelező rutinkérdés fiatal lányoknál.
2020. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit kell mondanod, hogy szűz vagy, nem kell magyarázkodni. Ha szeretnéd, akkor bemehetnek, rajtad múlik.
2020. febr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen felnőtt ember vagy, legalábbis a korod alapján. Senkit nem engednek be az orvosi vizsgálatra, hacsak ti nem ragaszkodtok hozzá.

Az orvosnak mondd, hogy még szűz vagy, vagy nem voltál még senkivel, ha úgy jobban tetszik, hogy megvan-e a szűzhártyád, vagy sem, az mindegy.

2020. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!