Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kapok ellátást egy nap miatt...

Kapok ellátást egy nap miatt a kórházban?

Figyelt kérdés
A napokban lesz életem első műtéte 20-30 perces altatással történik. A doktor azt mondta ha semmi gond nem lesz akkor 16-kor haza enged. Fogok kapni ebédet vagy vigyek magammal? (Tudom a műtét előtt nem ehetek, de utána gondolom igen?)

#kórház #ellátás #Étkezés kórházban
2021. jún. 2. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
:D - milyen naiv vagy! Nem, sz*rt se kapsz, nem hogy kaját. Vigyél mindent!
2021. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a napokban volt ugyanilyen rövid, egy napos kórházi bentfekvésem, nem kaptam kaját, de nagyon rendesek voltak a nővérek az adott osztályon és felajánlották mindenkinek, aki szintén csak egy napra volt bent, hogy nyugodtan egyének abból a kajából, amit a többi beteg nem kért (zsemle, felvágott volt). Szóval ugyan vittem magammal kaját, de ha nem vittem volna, akkor sem haltam volna éhen. Persze nem biztos, hogy mindenhol ugyanilyen jófejek (vagy egyáltalán marad a hosszabban bent fekvők után "maradék").


Azt ajánlom, hogy inkább valami szárazabb kaját vigyél magaddal (pl keksz, péksüti vagy ilyesmi), mert az altatás után hányingered lehet.

2021. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan a műtét hogy ehetsz utána akkor kapsz. Ha nem akkor meg hiába is vinnel.
2021. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!