Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a következményei annak,...

Mik a következményei annak, ha megszökök egy kórházból úgy, hogy nem akarnak elengedni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 14:05
 1/10 anonim válasza:
100%
Hat ha bekerultel egy korhazba, akkor valoszinuleg valami betegseged vagy valamid van, de ha megszoksz akkor azzal csak magadnak artasz. Nem biztatok erre senkit, ne essek felreertes.
2021. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Rendőrök fognak keresni.
2021. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Öngyilkossági kísérlet miatt kerültem a toxikológiára, és át akarnak vinni a pszichiátriára. De tényleg, teljesen őszintén mondom, hogy megbántam. És ez a kórházi környezet és az, hogy nem láthatom a szerelmemet, nem ölelhetem át, ez sokkal rosszabb hatással van rám, mint ha otthon lennék.


#2: Uhh, tényleg? :O Mennyi ideig? Mármint nem felejtenék el pár nap múlva? Hiszen van fontosabb dolguk is.

2021. jún. 4. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichire kerülsz, és megszöksz (mondjuk onnan nehéz megszökni), akkor a rendőrség fog keresni, mert ön-vagy közveszélyes vagy.
2021. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell megszökni, a pszichiátriáról el lehet jönni, meg kell beszélni a dokikkal. De lehet, hogy jobbat tenne, ha maradnál, a többi beteggel való beszélgetésből sokat lehet tanulni.
2021. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te amiatt bantad meg, mert most nem.lehetsz a szerelmeddel miatta. Ez nem jo irany.
2021. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért bántam meg. Nem a begyógyszerezés pillanatában, hanem amíg itt feküdtem/fekszek a toxikologián, lepörgött előttem az életem. És tényleg nagyon megbántam, soha többé nem csinálnék ilyet. És ha kijutok, mindenképpen fogok pszichiáterhez járni. Csak nem akarok itt lenni.
2021. jún. 4. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor várd meg amíg kijutsz.

Nem cseszegetés, de tényleg.

Ha valakit nem találnak az osztályán (lehet az akár belgyógyászat, vagy traumatológia is), hivatalból kötelesek értesíteni a rendőrséget eltűnés miatt.

És keresni fognak.

Kitartás!

2021. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
Kontrolokra így is úgy is vissza kell majd járnod. Csak jobb úgy visszajárogatni majd kontrollra, hogy nem dugod össze a bajuszodat a dokiddal nem? Egyébként mi zavar a kórházi környezetben ha nincsen gond a betegtársakkal, a nővérek vagy ápolókkal jóban vagy ahogyan látom netezni is tudsz ( jómagam mikor kardiológián voltam bent csak újságaim voltak, ráadásul a szülinapom is beleesett és csak mikor hazértem utána tudtam megnézni, hogy egyáltalán ki köszöntött meg a Facebook-on) . Ahogyan látom nem hétköznapi betegséggel vagy bent és nem is átlagos polgári osztályra fogsz kerülni. Nézd elmehetsz valószínű az ajtót azért nem törik rád meg körözni sem fognak ha jelzed a kórház felé , hogy otthon vagy és bármelyik hozzátartozód garantálja , hogy nem teszel magadban kárt. Viszont azt tudnod kell, hogy napok kérdése és a pszichiátriai osztály kérni fogja illetve elő fogja terjeszteni a bírói-igazságügyi szemlét és ezt az eljárást mindenképpen le fogják folytatni főle úgy ha csak úgy eljöttél. Erre hivatalosan is be fognak ajánlott levélben idézni ugyanúgy mint bármelyik bírósági tárgyalásra és ugyanúgy kötelező lesz megjelenned. A szemle a kórházban lesz a pszichiátriai osztályon.Ügyvédet természetesen vihetsz, az egyik hozzátartozód is jelen lehet, viszont a dokid is ellened lesz és a független igazságügyi orvosszakértő is könnyen meg fogja győzni a bírót, hogy bent tartson első körben 30 napra. Lehet akármilyen jó ügyvéded, jelen esetben a javadra nem sok minden írható főleg úgy, hogy toxikológiát is megjártad, el is akartál szó nélkül lépni. Győzd meg a dokidat és szerintem mégcsak zártra sem fogsz kerülni, pár napot a nyílt osztályon kibírsz. Egyébként a szerelmed mindennap bemehet hozzád még a zárt osztályra is ott is van látogatás.
2021. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül az lett, hogy a toxikológián feküdtem 3 napot, aztán az utolsó napon derült ki, hogy nem is az ottani pszichiátriára kell átmennem, hanem a mentők fognak elvinni egy másik kórházba. Ez az éjszaka közepén történt meg, szombat hajnalban vittek át máshova. Méghozzá a zárt osztályra... 3 napot voltam ott (borzasztó volt), az utolsó napon megtörtént a bírói szemle, amit te is írtál, azt mondták, másnapra születik döntés. Végül még aznap este átraktak a nyílt osztályra és másnap délután hazaengedtek. Közben azt is megtudtam ott is a többiektől, hogy ha valaki megszökik, akkor rendőrök fogják körözni, és instant 30 nap zárt osztályra viszik vissza. Szóval ugyanaz, amit te is írtál. Csak amikor te írtál, akkor nálam már nem volt nálam a telefonom, nem tudtam elolvasni.
2021. jún. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!