Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 21 évesen melyik oltást...

21 évesen melyik oltást adassam be?

Figyelt kérdés
0,17 lett az antitest vizsgálatom, gondolom akkor covidos nem voltam. Nekem csak a kártya miatt kellene megmondom őszintén, és olyant szeretnék beadatni amelyiknek legkevesebb eséllyel lesz évek múlva negatív mellékhatása.
2021. jún. 10. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted honnan tudnánk, hogy évek múlva melyiknek milyen hatása lesz? Szerintem nyugati vakcinát adass be, Pfizer, Moderna vagy Johnson, ha utazni szeretgetnél. Ha nem, akkor a Szputnyik is tökéletes. Astrát nem ajánlom, fiataloknál erős immunreakciót vált ki (én azt kaptam és szarul is voltam).
2021. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél*, nem szeretgetnél, bocsi🤣
2021. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én kértem a kínait. Ugyan nem mehetek vele eun belül mindenhová, de egészségügyis ismerősöm azt mondta, hogy annál a legkisebb az esélye, hogy később gond legyen belőle. Meg ugye ha tényleg ők csinálták a vírust tuti volt kész biztos ellenszerük 😅
2021. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy hallottam, hogy a kínaiban a legkevesebb a hatóanyag, így kb.se nem árt, se nem használ.

Más meg mindenki a pfizert ajánlja, ha már beadatom.

Nem tudok dönteni.

2021. jún. 10. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
A pfützert preferàlják a nyugati világban is. Őszintén, én nem éreztem eddig hátrányát, hogy nem olytottak. A cégnél most kezdik.
2021. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

Pfizer vagy moderna.

Nálunk mindenkit aki kérte (19-58 éves korosztály) Pfizerral oltottak..(egészségügy)

2021. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!