Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be adassam e az oltást vagy ne?

Be adassam e az oltást vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából úgy vagyok vele,hogy be is oltatnám magam meg nem is. Volt már covidos ismerősöm aki tényleg beteg volt tőle, de viszont a családomban ketten is meghaltak oltás után.

Én magam is átestem rajta tünet mentesen.

Félek, mert olyan sokan mondják, hogy az oltás mellékhatása komoly veszéllyel jár, és lehet hálált is okoz .

Esetleg aki,tud több információt vagy tapasztalatot, vagy EÜ.-ben jártas, netán első kézből van valami tudása róla, az kérem írja le.

Köszönöm!



2021. máj. 4. 21:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Ne.
2021. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Én beadattam. Semmi problémám nem volt belőle. Nem dönthetek helyetted, de a családomból is mindenki beadatta és nem volt belőle semmi gond.
2021. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

"...családomban ketten is meghaltak oltás után."


Anyám meg szűz.


Moderátorok, komolyan, miért mehet itt ez az oltásellenes propaganda?

2021. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%

Mi az a hálál?

Nem jár komoly veszéllyel a mellékhatása(i),

csak nagyon ritkán, halált is elképesztően ritkán okozhat, sokkal ritkábban, mint a covid.

Minden embernek érdemes beoltatnia magát.

2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

En sem vagyok egy oltas rajongo,de befogom adni magamnak valamikor. Varok meg par hetet. Ha lenne Pfizer-Szputnyik,akkor rohannek is az oltopontra,de AZ-t nem szeretnek,kinai meg lesz 1-2 honap mulva is es veszmegoldasnak az sem tunik rossznak.


Erdemes beadatni,mert mashol sem poenbol oltanak. Itt meg foleg,mivel nagyon ugy nez ki csak akkor elvezheted az eleted,ha be vagy oltva.

2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem meg vakbélgyulladásom lett, miután vettem egy új pizsamát.
2021. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Te tudod, hogy a családtagok milyen állapotban voltak, pontosan hogyan haltak meg. Attól még, hogy két dolog egymás után történik, nem feltétlenül okozatai egymásnak. Azért nem teljesen életszerű, hogy annyian meghalnának tőle, de egy hatalmas globális összeesküvésben ezt eltussolják. Az USA is egyetlen halálos áldozat után, mikor milliós nagyságrendben adtak be egy vakcinát, egy hétre szünetet és vizsgálatot rendelt el. Ezek után valójában szerintem extrém ritka, hogy a vakcina miatt hal meg valaki és szomorú, de peche volt a családtagjaidnak.


A koronavírustól viszont nekem több ismerősöm és kollégám is meghalt, bár szerencsére egyik se volt közeli. A családomban is volt több ronda lefolyású eset. Szóval nekem nem volt kérdés, rögtön beoltattam magam, mikor lehetett.

2021. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#3 nem oltás ellenes. Ez az igazság egyszerűen ,és leírtam.
2021. máj. 4. 21:44
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

8.-ra a kérdezőnek.


Aha, és az oltástól, mi?

2021. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Melyik szerintetek a legjobb? Ha lehet így fogalmazni. 24 éves vagyok
2021. máj. 4. 21:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!