Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A tb tartozást a 2020 májusi...

A tb tartozást a 2020 májusi fizetésből vonták le vagy majd most 2021 szeptemberi APEH zárásnál fogják?

Figyelt kérdés
Tavaly februárban (2020) nem volt munkahelyem, illetve márciusban nem jelentettek be amikor elmentem dolgozni... Megnéztem az ügyfélkapun nem láttam tartozást, édesanyukámék ugyan így jártak más adóval,nem mutatta a felület,hogy tartozásuk van és majd ki kell fizetniük, megnéztem a bérpapíromat gyanítom, hogy levonták, szeretnék biztosra menni. Járt már valaki így? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 13. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem von le a NAV (!) semmit. Neked kell jelezned, hogy fizetési kötelezettséged van, ők csak akkor szólnak, ha utólag észreveszik. Pontosabban azóta változott a rendszer, már automatikusan értesítenek, de tavaly májusban még nem így volt.
2021. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. jún. 13. 22:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy nekem sem mutatja ki az ügyfélkapum? Mert megnéztem, lekértem 0 Ft a tartozásom szóval nem értem 😕
2021. jún. 13. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, de ha egy-két hónapról van szó, akkor szerintem jobb bemenni szólni és kifizetni, mint ezen rágódni.
2021. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!