Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Le kell mondanom a TB-t ha...

Le kell mondanom a TB-t ha estire járok?

Figyelt kérdés
Most szeptembertől járok esti suliba 19 éves vagyok, de nem tudom hogy le kell mondani vagy nem. A nyár folyamán egy csekket is kaptunk hogy a családit megvonják mert már le érettségiztem. Nem tudom ebben az esetben fog e számla jönni.Nem lenne jó ha visszamenőleg horribilis összeget kéne befizetni. Ha munkát találok akkor úgy tudom h a munkahelyem fogja helyettem a TB-t fizetni. Sajnálom ha kicsit kuszán irtam, de nagyon siettem.

2017. szept. 10. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A TB-t Magyarországon nem lehet lemondani, mindeninek fizetni kell. Aki dolgozik, az után fizeti a munkáltató, aki nappalira jár vagy 18 alatti, az után az állam. Aki estre jár és nem dolgozik, annak magának kell fizetni.
2017. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet lemondani :D


- nappalin vagy OKJ fizeti az állam.

- munka esetén a munkáltató

- ha nem dolgozol és nincs sulid, akkor pedig te magad

2017. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!