Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy rokonunk aktívan próbálja...

Egy rokonunk aktívan próbálja megakadályozni, hogy megkapjuk az oltásunknak a második adagját (valószínű fenyegetéssel meg mindenféle módszerekkel próbálja kiverni a balhét). Kihez forduljunk ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Előtte leszögezném hogy nem vagyok kíváncsi az oltással kapcsolatos nézeteire senkinek. Csakis azért adattuk be a családommal, hogy túlessünk rajta, de egy demens, izgága rokonunk a kötelességének érzi (csupán amiatt mert a hírekben látott/hallott valamit) hogy ne kaphassuk meg a második adagunkat, amire már lassan három hónapja várunk.



Mi a megoldás erre?



2021. jún. 13. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Rendőrség
2021. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de ezt mégis hogy kell elképzelni?
2021. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Engem is érdekelne, hogyan tudná ezt megakadályozni. Nem kell vele közölni és kész.
2021. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Elkezdődött a mesedélután. :-)
2021. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell sehová fordulni, csak figyelmen kívül kell hagyni a baromságait. Nem tudja megakadályozni.
2021. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szóval, a helyzet az hogy egy háziorvosunk van ezzel az idős rokonnal, és mindenbe beleüti az orrát. Mint írtam, hallott valamit a hírekben, vagy a rádióban (vagy lehet már beképzelte valahonnan magának, ismerve őt) hogy mi ezt ne kapjuk meg ezt az oltást, mert hogy "ez meg az lesz" meg "meg fogunk halni tőle" meg hasonlók



Úgy, hogy az első adagot pont ő mondta annak idején hogy "majd ő segít" meg hasonlók



Senki nincs rászorulva az ő segítségére. Csupán az érdekelne, hogy mi lesz, ha valóban tesz valamit ami szabotálja az oltásunkat.



Kivel vegyem fel a kapcsolatot?

2021. jún. 13. 17:39
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha regisztrálsz, be kell adnia. Elvileg mindenhol ott kell lennie a felettes szerv elérhetőségének.
2021. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
De megis ugyan mit tudná tenni, amivel megakadályozhatja?
2021. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le a rendőrséges választ, mivel logikus: a mesedélutános az viszont kiverte a biztosítékot (pont ilyen helyzetről lenne kedve BS-elni valakinek: megnézném ha Te lennél ebben a helyzetben akkor mit reagálnál)



Ebben bízom én is, hogy a háziorvos eltessékeli majd protokoll szerint, és nem hallgat rá (végülis magának okozná a bajt)



Csak az a baj, hogy volt már példa rá, hogy ez a rokon magánlaboroktól ellopta a teszteredményeinket, és hasonló, szóval...

2021. jún. 13. 17:55
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

"magánlaboroktól ellopta a teszteredményeinket"


???


Ez egyre furcsább.

2021. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!