Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pfizer után mikor lehet berúgni?

Pfizer után mikor lehet berúgni?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az 1. oltást, de nem tudom meddig bírom italozás nélkül. Elhatároztam hogy ma nem iszom, de este lehet nehéz lesz pia nélkül elaludnom. Sok problémám is van az életemben, amire az állandó ivás a megoldás. Elég ha ezt az 1 napot kibírom? Holnap reggel már lájtosan sörözhetek?

2021. jún. 14. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megismételhetnéd többször is a mai piaszüneti napot.
2021. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én is utána néztem, írnak mindent össze-vissza, de azt egy se írja, hogy bárkinek baja lett volna belőle. Én nyugodtan innék.
2021. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Holnap más sörözhetsz.
2021. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy kicsit fájt a vállam, még mindig érzem egy nagyon kicsit, de sikerült a pia nélkül elaludnom. Ma még csak lájtosan sörözök, aztán holnap már talán jöhet a bor is :)

Köszsönöm a válaszokat.

2021. jún. 15. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!