Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor kapom meg a vakcina...

Mikor kapom meg a vakcina első adagját, ha ma regisztrálok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikorra időpontot foglalsz
2021. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagyis én döntöm el mikor akarok menni? Eddig nem úgy volt, hogy értesítettek, mikor kerülök sorra?
2021. jún. 14. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok voltak értesítve akiket a háziorvosa oltott. Most már a háziorvosok nem igazán végeznek elsőkörös oltást, de ha végeznek is nem fognak neked kuncsorogni.
2021. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod, hogy elfogadják a regisztrációdat. Utána jogosult vagy az oltás időpontját, fajtáját, helyét bejelölni. Arról majd kapsz emailt.
2021. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és az sok idő, mire elfogadják a regisztrációt?
2021. jún. 14. 14:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Júlis 10.én mennék nyaralni . Addigra meglesz a védettségi?
2021. jún. 14. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon necces, nem biztos.
2021. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hát akkor regisztrálj MA. És foglalj időpontot amint lehet, minél közelebbi lehetőségre.


Én regisztráltam, azt jóváhagyták 1-2 napon belül. Oltási időpontot tudtam szinte bármikorra választani, bármilyen oltóanyagot.

Oltástól számítva nekem nagyjából 2 hét volt mire megjött az igazolás.


De ahhoz amúgy külön gratulálok, hogy júli 10-én mennél nyaralni. És Júinus közepén ide posztolgatod, hogy vajon meglesz-e addigra az igazolás... :D Tudatos tervezés lvl. 100.

Ha tudod hogy Júli 10-én nyaralni mennél, már májusban regisztrálnod kellett volna... Nem júni közepén azon vakarni a fejed, hogy regisztrálj-e egyáltalán.

2021. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, ahova mész nyaralni, elfogadják az oltási igazolást is, amit majd kapsz.

Ha a rendszerbe kerül az oltásod, és van ügyfélkapud, akkor az appot is tudod a telefonodon használni. Nekem is működött, amikor még nem kaptam meg a kártyát.

2021. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!