Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap megyek oltasra Es...

Holnap megyek oltasra Es sajnos senki nem tud vigyazni a fiamra bejohetne o is az oltasra velem? (3eves) Kerlek oltas ellenesek kimeljenek Rendes valaszokat szeretnek

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bemehet veled.
2021. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bemehet, mondd majd a papírleadásnàl, hogy nem tudtad hova rakni a gyereket, nem fogják elküldeni.
2021. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan rövid ideig tart illetve olyan rutin "beavatkozás", hogy nem hinném, hogy ne hagynák, ha van bennük megértés.


Amikor én voltam úgyis volt külön orvos, aki dumált, meg nővér, aki oltott, lett volna "kapacitás" egy gyerek rövid ideg tartó "felügyeletére".

2021. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor voltam a 2. oltáson és volt akivel ott volt a gyerek. Senkit nem zavart.
2021. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem engedtek a 18 éves fiammal, sőt invitáltak befele engem is, amikor rákérdeztem tényleg beengednek?

Egy hosszú folyosó elején kellett becsekkolni, középtájon egy asztalnál hőmérőztek, kezet fertőtlenítettek, aláírattak.

A folyosó legvégén egy ajtó mögött ment az oltás.

Szerintem oda is bemehettem volna, de már én nem akartam.

A 30 perces várakozás szintén egy a a folyosó közepén nyíló helyiségben volt. Ott is csak ketten voltunk. Még látszott, hogy örültek is, hogy én figyelem a gyereket, nincs-e valami gond.

Kizárt, hogy kiskorúval ne engedjenek be.

2021. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Beengednek vele, mehet nyugodtan. Nálunk is voltak babakocsival.
2021. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!