Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelezővé tennétek-e az...

Kötelezővé tennétek-e az oltást, ha tehetnétek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek azokkal, akik nem oltatják be magukat?

2021. jún. 14. 21:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
79%

https://www.youtube.com/watch?v=kf6NDIiE3Tw

Nesze....Senkinek sem kívánom.Ha nem adatja be még valószínű mindig normálisan élne

2021. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Metionin ***** válasza:
50%
Nem tenném kötelezővé de nem engedném, hogy csak úgy szimpátia alapján válogassanak a vakcinák között. Mindenki azt kapná, ami az egészségügyi állapota és a kórelőzményei alapján a legkevésbé terheli meg a szervezetét és ezt szakember döntené el, nem Marinéni saját magának.
2021. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
90%
21. Hagyjad, ők az itthoni médiából indulnak ki. Le van ez zsírozva, nyilván nem fognak semmi ilyet itthon nyilvánosságra hozni, sértené az üzleti érdekeket. Jaj, hát most na, pénz beszél, kutya ugat.
2021. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
75%

Persze 23-as tudom én.Mikor megláttam ezt a videót én majdnem elsírtam magam.Rettenetes mit művelt ezzel a nővel ez a Gmo sz@r.Ezt akarják emberekbe injektálni pfffff

Több ismerősöm is panaszkodott....Nem bénultak le mint ez a nő de egyéb kellemetlenségeket észleltek.Örülök hogy ők nem jártak így mint ez a szegény nő.Remélem rendbe fog jönni🙏

Tudom tudom biztos nem az "oltás" okozta

#21

2021. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
74%

21-es nem minden magyar forrás kamu:

[link]

nebancs.hu/influenza/fiatal-eletek-romokban-narkolepszia-a-sertesinfluenza-oltas-utan-.html

Ekkor is naggyon kellett a gyermekeknek is az ótás.Meg is lett az eredménye.Szegények😢

2021. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, azt is vedd figyelembe, hogy legújabb kutatások szerint aki már átesett a fertőzésen, az is rendelkezik legalább olyan mértékű immunitással, mint az oltottak. Arra, hogy hányan estek már át rajta egyes országokban, csak becslések vannak, ha vannak, mivel nem mindenki teszteltette magát enyhébb tünetekkel. Könnyen lehet, hogy már mostanra elértük a nyájimmunitást (oltottak + természetes úton védettek).

Tehát én nem tenném semmiképpen kötelezővé - aki akarta, már megkapta, a többiek nagy része jó eséllyel már immunis.

Ha én lennék az, aki ilyen döntést hozhat, TB alapú immunitás-felmérést és D-vitaminszint meghatározást tennék lehetővé bárki számára, aki kéri. Továbbá sürgősen engedélyt adnék hatékony gyógyszerek használatára, mint amilyen az ivermectin. Nálatok lehet kapni? Nézz utána.

2021. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem lehet kapni Ivermectin mert csak az ótás létezik🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
17-essel egyetértek, egy nagyon alapos orvosi vizsgálat és teszt után. én is vártam hogy megvizsgáljanak mielőtt beoltanak de nem vizsgáltak meg tudom, nincs rá idő de sztem megkéne mindenkit
2021. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Így van, akinek az egészségügyi állapota nem engedi, annak nem, de másnak mindenkinek beadnám.
2021. jún. 21. 22:35
 30/40 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire átmosta az agyadat a propaganda, kérdező? Mindenki eldönti majd egyénileg, hogy szüksége van-e rá, nem mindenki akarja kísérleti vackokkal mérgezni magát, s nem mindenki sz.rik be egy betegségtől. Ha te félsz, akkor zárkózz be.
2021. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!