Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelezővé tennétek-e az...

Kötelezővé tennétek-e az oltást, ha tehetnétek?

Figyelt kérdés
Mit tennétek azokkal, akik nem oltatják be magukat?

2021. jún. 14. 21:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát sztem végül úgyis beoltanak mindenkit mert kötelező lesz. De sztem ez így van rendjén, gyerekként sem kérdeztek meg beolthatnak e belénknyomták és kész és ez így van jól.
2021. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
31. Nem is kísérleti vackokkal nyomtak tele minket, s nem utolsó sorban egész életre adtak védettséget valós, kimutatható betegségekre, itt meg már 3. oltást szajkózzák. Ha valóban annyian halnának meg ebben a nagy valamiben, akkor elgondolkoznék én is. Csak a valóság nagyon nem az, ahogy a média beállítja.
2021. jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, ha nem vagytok beoltva, de akkor az ilyeneket minek védi a kormány, úgy sem féltek, vakcina sem kell, akkor minek vannak a lezárások?

Sajnos azért, hogy az ilyeneket védjék a betegségtől, pedig sajnos nem érdemlitek meg.

2021. jún. 22. 10:20
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, minek vannak a lezárások? Nézd meg Californiát és Floridát.

Engem ne védjenek a betegségtől, megvédem én magamat, eddig sikeresen.

2021. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
33. Ja, hát tényleg, most van az EB, ott nem fertőz a vírus, nem baj, majd szeptemberben újra kezdik elölről ezt a hülyeséget, ki tudja hány évig, a sok hülyének még akkor se fog leesni. Rettegjél csak kérdező, csak ennyi erővel retteghetnél 1000 más dologtól is az életben.
2021. jún. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Van aki imád rettegni és ez már beteges hipochondria is egyben.Szakorvost érdemes volna felkeresni mert pánikba megy át ez a szintű félelem pfff

Igen az EB-n oltatlan külföldiek is vannak negatív pcr teszttel akkor ott miért nem fertőz a vírus?!Érdekes dolgok ezek azért.Bekéne ezt a bohózatot már fejezni mert szánalmas kezd lenni nem kicsit.🤦‍♂️🤦‍♂️

2021. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt még felfogni nektek...
2021. jún. 23. 09:44
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem baj az!A lényeg hogy te annyira okos vagy hogy mindent tudsz jobban mint MTA professzorok és Nobel díjas virológusok.Egy igazi zseni vagy te🤭🤭

Melyik disszertációdat olvashatnám el virológiából és kutatási anyagokat is szívesen átlapoznék tőled.Taníts mester mert mi annyira buták vagyunk mint a főd

2021. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Én, ha nem is tenném kötelezővé az oltást, akkor aláíratnék egy szerződést, az illetővel, aki nem akarja beoltatni magát, hogy nem kap semmiféle egészségügyi ellátást, ha megfertőződik a vírussal.
2021. jún. 23. 10:41
 40/40 anonim ***** válasza:
Igen csak akkor TB-t sem kell tőle beszedni ugyebár.Amúgy rendben volna és menne privát ellátást intézné magának ha arról van szó.
2021. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!