Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki a covid második oltására...

Aki a covid második oltására nem tudott elmenni, hogyan kapott új időpontot?

Figyelt kérdés
A 17 éves fiamnak az első oltása megvolt. A másodikra megadott időpontban iskolai táborban volt, nem tudott elmenni. Én aznap mentem, ott adtak egy emailcímet, ahová írjam meg a helyzetet, majd kap új időpontot. Ezt megtettem de az emailre semmi válasz nem érkezett. Felhívtam az oltóközpontot, ahol kaptuk az oltást, azt mondták türelem.. de azóta sem érkezett időpont. Csak a biztonság kedvéért kérdezem, másnál aki ilyen helyzetben volt- így kellett kapni az új időpontot? vagy hogy fog a második oltáshoz jutni?

2021. jún. 29. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan én kismama vagyok, de a háziorvosom, illetve az ő asszisztense tudott kérni időpontot a másodikra!

( amúgy utólag belegondolva, be is sétálhattam volna, a kutya sem nézte, hogy volt-e időpontom..)

2021. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem nézte senki se az időpontot. Ezért is gondoltam.. hogy elküldöm a fiam- de biztos ami biztos felhívtam őket előtte.. azt mondták nem úgy megy az..- várjak az emalire.. azóta se semmi
2021. jún. 30. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
És egy másik oltópontnál esetleg?:)
2021. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én napokkal később odamentem és simán beoltottak, nem nézték az időpontot.
2021. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldd be a gyereket. Kutya nem nézi.
2021. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!