Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sokan miért nem oltatják be...

Sokan miért nem oltatják be magukat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

6724016. kérdés a témáról...


Passz, nekem maga az orvosom mondta, hogy bőven ráérek még. Átestem a betegségen, és bizonyítottan tele vagyok antitesttel (megnézettem).

2021. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nem bíznak az oltásban vagy nem félnek a fertőzéstől. itt van például a kinai oltás. az oltottak jelentős részénél nincs megfelelő védettség, és még sok helyre nem is utazhatnak mert nem fogadják el mindenhol.
2021. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem kötelező

Találkoztam rengeteg covidossal dolgoztam velük,mégse lett bajom.

2021. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos az eü-ben már kötelező! 🤬🤮 Ha akarod hanem. Mintha megerőszakolnák az embert!
2021. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
47%

Van egy közel 5000 főt számláló csoport a fb-on, akik az étrendjükből évek óta kiszorították az étolajokat, és visszatértek az állati zsiradékok használatához. Mindezt azért, mert az olajoktól nem ürül rendesen az epe, és így nem tud részt venni egy sor életfolyamatban. Többek között pl az epesav lenne az egyetlen, ami a bekerült vírus külső burkát elbontva hatástalanítani tudná a betolakodót.

Ebből a csoportból egyetlen egy személy sem halt meg, és komolyabb szövődménye sem lett a covidtól senkinek.

2021. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem majd be kell később oltatni magunkat, de kivárunk. Rengeteg a félretájékoztatás és a reklám célú írás a sajtóban. Voltunk teszten, és átestünk rajta, de nem tudjuk mikor. Dokink szerint százévente van egy nagyobb pusztító járvány amihez az emberi szervezetnek kell 3-5 év mire hozzászokik. Covid osztályon dolgozók azt mondják a beoltottak között is van aki lélegeztető gépre került. Már eleve alapbetegséggel küzdő, jómódú, ismerősöm belehalt. Oltás mellékhatásokról is hallottam dolgokat, de mai világban le sem merem írni. Ezért nem tudom mi az igazság. Normális és részrehajlás nélküli tájékoztatás kellene, amik megírják a negatívumokat is, de ilyen Magyarországon nincs. Kénytelenek vagyunk várni, mi történik. A vírus itt marad már örökre, el nem megy.
2021. júl. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!