Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nem oltatják magukat a...

Akik nem oltatják magukat a virus ellen, esetleg a vakcina mellékhatása miatt van?

Figyelt kérdés

#vakcina28
2021. máj. 31. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Szüleim meg vannak győződve arról hogy előbb utóbb biztosan ki fog jönni valami mellékhatása az oltásnak ezért fosnak tőle
2021. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Én azért nem oltattam magam, mert ezt az egészet magasról letojom..


Van sokkal jobb dolgom is, mint ezzel a vírus históriával foglalkozni.

2021. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
3. ohh, csak nem egy milliárdoshoz van szerencsének, akinek minden perce milliókat ér és ezért nem tud kétszer kb. 2-3 órát rászánni az értékes idejéből arra, hogy beoltassa magát?
2021. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Pontosabban a vakcina ismeretlen mellékhatásai miatt.
2021. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
#4 de lenne 2-3 órám, csak mint mondtam, se a vírus, sem az oltás nem érdekel. ennyi..
2021. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert ez egy kísérleti anyag. A kínairól meg f ingjuk sincs, a dokumentációk nincsenek meg. Sok kutató állítja, hogy a vírust nem is izolálták, így számomra kérdés, mit tartalmaz a kínai vakcina.
2021. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!