Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményed a kórházi...

Mi a véleményed a kórházi biztonsági őrökről?

Figyelt kérdés
Kedveled őket? Semmi bajod nincs velük, rendesek? Esetleg volt már valami nézeteltérésed velük? Vagy úgy érezted, hogy igazságtalanul bántak veled? Minden sztori érdekel!

2021. júl. 21. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Sose láttam olyat!
2021. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, de gondolom tudod kikről van szó? Mondjuk akkor kórházi őrnek, portásnak őket, vagy bárminek.
2021. júl. 21. 09:46
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja,Debrecenben van sorompónyitó!
2021. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy igazságtalanul?
2021. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem gondolok róluk.
2021. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Betegként szinte semmi. Legfeljebb megkérdeztem, hogy merre van a nem tudom milyen szakrendelés vagy a mosdó, ők meg mondták, hogy "arra". Eü. dolgozóként meg mondjuk kulcsot kértem el tőlük vagy ilyesmi, semmi érdekes.


Egyébként el se tudom képzelni azt a helyzetet, hogy egy szerencsétlen kórházi portással min lehet összeveszni. Mondjuk elég sok az idióta ember.

2021. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kovid óta nem szerencsétlen kis portások vannak. Hanem kőkemény, kigyúrt őrök hada. Akiket nem tudom honnan szalajtottak. Bár vannak köztük nagyon rendesek, de eszméletlenül bunkók is. A kecskeméti megyei kórház bejáratánál néha egy egész hadseregnyi a kórházi őr. Ja és nem keverem a katonákkal őket. Halkan jegyzem meg hogy jó részük kisebbségi, de ők néha még rendesebbek mint a nem kisebbségiek.
2021. júl. 21. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Jah!
2021. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 Köszi, eddig még a te hozzászólásod volt a legértelmesebb:)
2021. júl. 21. 10:49
 10/11 anonim válasza:

Sokkal komolyabban kellene szűrni ott az embereket a munkáltatónak. Sajnos sok az agresszív rosszindulatú biztonsági őr, hiszen nem kell hozzá sok iskola, elég ha nagydarab (persze tisztelet a kivételnek).

Az emberek nem jókedvükből látogatják a kórházat, előfordúlhat több olyan beteg/hozzátartozó is aki az erős lelki trauma miatt nincs túl beszámítható állapotban ezért velük türelmesebben empatikusan kellene bánni.

2021. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!