Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a Koronavírus...

Mennyire fáj a Koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm 14 éves és szeretnék elvinni az oltásra. Ő kicsit fél, én mindig mondom neki, hogy nem fog sokkal jobban fájni mint egy normális oltás. De közben nekem is a fejemben van az a kérdés, hogy mennyire fáj ez az oltás?


Előre is köszönöm!



2021. júl. 25. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Nekem nagyon fájt
Olyan volt mint egy normális oltás
Kicsit fájt
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én rosszul viselem a fájdalmat, de ezt szinte nem is éreztem
2021. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem fáj.
2021. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudtam hogy nem kéne aggódnia 🙂
2021. júl. 25. 18:05
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. :) Lehet érezni, de nem nevezném fájdalomnak.
2021. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
nem éreztem semmit, nem fájt.
2021. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit se fájt.
2021. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a vérvétel is mumus. Oltást utoljára tinikoromban kaptam, de akkor is annyira bőgtem (ciki vagy sem) hogy alig tudtam abbahagyni.

Gondolhatod hogy mekkora félelemmel mentem el erre az oltásra. Ennek ellenére alig éreztem. Az elsőt épphogy megéreztem, de még fájdalomnak sem lehet nevezni, annyira semmiség, mivel nagyon vékony a tű. A másodikat pedig tényleg meg sem éreztem.

2021. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Amikor beadták, nem fájt, a beadás után pár órával kezdett el fájni a karom, 2 napig fájt, amikor megmozdítottam, vagy megnyomtam. Valószínűleg az izom viseli kicsit rosszul, de egyáltalán nem vészes. Inkább fájjon pár napig a karja, mint, hogy elkapja, és netán belehaljon.
2021. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Nemfáj. Oltási reakcio se vészes . A mellékhatás az finom lessz majd.
2021. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem érzel semmit sem. Csak este beduzzadhat a deltaizmod ahova kapod, ennek esélyét úgy csökkentheted, hogy amikor beadják ellazítod a karod, szabadlengésben legyen, hivatalosan így kell, de nem mindegyik orvos tartja be
2021. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!