Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a Koronavírus...

Mennyire fáj a Koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm 14 éves és szeretnék elvinni az oltásra. Ő kicsit fél, én mindig mondom neki, hogy nem fog sokkal jobban fájni mint egy normális oltás. De közben nekem is a fejemben van az a kérdés, hogy mennyire fáj ez az oltás?


Előre is köszönöm!



2021. júl. 25. 17:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyébbként nem a fájdalomtól félnek az emberek, mert az nem jelentős. Hanem attól félnek, írtoznak, hogy beleszurnak a testűkbe egy tűt. Szerintem főlleg ez a sokkoló.
2021. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem rendesen fájt, mikor beadta az asszisztens, szerintem izmot vagy ideget ért, utána még hetekig éreztem a karomban a fájdalmat.
2021. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
12, épp az a lényege hogy izomba adják. Intramuscularis, mint minden más oltás.
2021. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon fáj. Az orvos direkt nekifutásból vágja a karodba, hogy ezzel is megkoronázza. Én is csak néztem amikor bementem egy hosszú szobába, de azt mondták ez a protokoll. Aztán volt ott egy önkormányzati verőlegény, tudod 50es bicepsz, 10es vádli, és az beleboxolt a vállamba és attól lezsibbadt az egész karom. Az volt az érzéstelenítő. Aztán jött az oltás. Állítólag ezt így kell.
2021. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Az első alig fájt . A másodikat konkrétan annyira nem éreztem hogy már kezdtem abban is kételkedni hogy tényleg megszúrtak -e ? De estére megfájdult a vállam és már biztos vagyok benne hogy igen !
2021. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%
14-es 🤣🤣🤣🤣. Azért jó, ha az embernek van humorérzéke még egy ilyen idióta világ idején is. 🙂
2021. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!