Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Úgy néz ki,hogy nemsokára...

Úgy néz ki,hogy nemsokára lesz egy műtétem iküreg gyulladás miatt. A tüneteim fejfájás,fülzúgás egyfolytában kb. 2 hónapja. Megkönnyebűltem,hogy megvan az oka ezeknek,de nagyon félek.? Elvileg nem mondható "kis" beavatkozásnak.

Figyelt kérdés

Közben az altatástól is félek,már most. Amúgy konkrétan, az orr mögött van két üreg,na abból az egyik kajakra be van gyulladva telibe az egész. Nem csodálom,hogy nyom mindent. Valaki tudna szolgálni tapasztalatokkal ezzel a műtéttel kapcsolatban?


Ha számítana valamit. 17/F



#altatás #műtét #iküreggyulladás
2021. júl. 26. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, az tudjuk hol van. Természetes, ha valaki egy műtét előtt fél vagy izgul, de minden rendben lesz az biztos. Orvost kérdezd meg, hogy utána mire lehet számítani, fájdalom lesz-e, meddig, honnan tudhatod, ha valami nem stimmel, lehet-e mellékhatása, szövődménye, hogyan zajlik a műtét maga, az sokat segít.
2021. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nem mai poszt de hátha....lehet tudni mi történt? Nekem is ilyen panasutom van!

2023. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!