Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan segítő szervezet,ami...

Van olyan segítő szervezet,ami segítene apukámnak havonta egyszer bevásárolni ? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Megpróbálom röviden leírni,nekem van egy mentális betegségem,ami váratlan rosszulléttel jár.Apukám súlyosan mozgássérült.Gyalog két bottal kb 20 métert tud megtenni.A bevásárlás az úgy zajlana,hogy Hajdú-Bihar megyében Berettyóújfaluban a PennyMarketben,és a Lidil-ben tolókocsiban kellene tolni aput.Ezután a piacra mennének,és ennyi.De a piacon már nem kell tolni aput,csak néhány dolgot vásárolni a húsboltban,és a zöldségesnél.Ez mind maximum 90 perc.Havonta 1x lenne a segítségre szükség.Apukám 70-éves,nyugdíjas.

2021. aug. 2. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatot kérdezted már?
2021. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szociális gondozó segítségét kérjétek. Ha jól tudom a háziorvosnál lehet indítani a folyamatot.
2021. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Ennel egyszerubb az online vásárlás.
2021. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Online vásárlás nem minden településen elérhető. És a nyugdíjasok nem feltétlenül fogadják el.

Kérdező: helyi települési Facebook csoport nincs pl.? Vagy valamilyen önkéntes csoport?

2021. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is helyi facebook csoportokban szoktak ilyenre keresni embereket. Volt aki ingyen elvállalta (ok ez azért ritka).
2021. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a helyi családsegítő szervezettel.
2021. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

4!


Berettyóujfalu nem kis település. A kérdező pedig nem nyugdíjas, rendelhet ő is.

2021. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Házi segítségnyújtás.
2021. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A szociális gondozó szokott hozzánk járni, de annyit tud tenni, hogy a helyi boltokban, amik drágák, ott tud vásárolni. A falu ahol élünk nem összetartó.
2021. aug. 2. 21:58
 10/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy milyen a falu.... Anyámnak amíg élt vizelet, és széklettartási problémája volt. Ezt ő szégyellte, és nem akarta, hogy a szociális munkások ezt kibeszéljék.Ezeknek a szociális munkásoknak a főnökével beszéltem. Na ná, hogy minden falubeli megtudta...Ha lenne pénzem, és egy jó ügyvéd repülnek az egész banda. Gondolkoztam, hogy a facebookon segítséget kérek. A szabályzatban is benne van, hogy röviden fogalmazzunk. Meg is tettem ezt, de a Trollok betámadtak, én nem tudom, hogy a Trollok letiltottál az adminokat, és az adminok ezeket az írásokat nem látják?! Amúgy tartós élelmiszerben kértem segítséget,hogy minnél kevesebbet kellesen hitelbe vásárolunk. És miket írták? Menjél dolgozni ne apádon élősködj.... Válaszoltam, hogy már többször próbáltam dolgozni, de a betegségem miatt elutasították...
2021. aug. 2. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!