Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi létjogosultsága van a...

Mennyi létjogosultsága van a filmekben látható nyakba adott injekcióknak? Létezik ez a valóságban, vagy csak a hatás kedvéért csinálják?

Figyelt kérdés
Több filmben is látható ilyen, főleg nyugtatót adnak be így bennük az illető nyakába, nyaki vénába gondolom. Lehetséges mindez? Alkalmazza ezt bárhol bárki? Történhet olyan, hogy így nyugtatóznak be valakit ha mondjuk hirtelen szükségessé válik?

2021. aug. 8. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, vagy csak nagyon kivételes esetben. Filmen látványos..
2021. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Filmen ez látványos, de ha megnézed akkor a legtöbb esetben egy bazinagy tűt döfnek bele az illetőbe,tehát nem a vénájába. Hogy a vénába fecskendezzék ahhoz kb nyugalmi állapotban kellene lennie. Egyébként nem hiszem, hogy bárhol,bárki csak úgy beledöf valakibe egy tűt, hogy nyughass már.
2021. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak látványos, de semmi értelme :D


Hogy valóban a véráramba kerüljön a lötyi, ahhoz mozdulatlanul kéne maradni, hogy pontosan vénát tudjanak szúrni, és a szer sem rögtön hat. A filmekben beledöfik, aztán kb két mp alatt már kóvályog, majd összeesik a delikvens.

Hát, hogyne, egy marha erős nyugtató is legalább 1-2 perc, mire hatni kezd.

Meg minden gyógyszernél számításba kell venni az egyén nemét, testsúlyát, mert ez is befolyással van a hatására.


A kloroform is dettó. Jól néz ki, meg tök izgi, hogy szájra szorít, a nő elájul, csak épp, hogyha túltolja a támadó, megölheti vele az áldozatát (egyszer írtam egy novellát, amiben a csajt így rabolják el és akkor utánanéztem pontosan, mert nem akartam marhaságot írni)

2021. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát lehetséges, de a valóság igencsak távol állna a filmes dolgoktól. Ezt mondjuk gondoltam.

Köszi a válaszokat.

2021. aug. 8. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyakamon preparalt venat a szadista orvos. Az volt a magyarazat hogy tobbet nem kell majd szurni oda kapok mindent, onnan lehet vert venni. 1 n.f.. . ! Nem kaptam semmit. Mindig ujat szurtak mindenhol meg a labamba is. A gyogyszer allitolag nem szivodott onnan jol fel. Tehat ez csak filmekben van. Ott jol mutat. Amugy ha ez erdekel valakit: ezt a nyaki remdramat vissza lehet utasitani. Nem tudtam. Ha tudom , megteszem. Pokoli volt!
2022. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!