Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felnőtt anorexiásként hol...

Felnőtt anorexiásként hol kaphatnék normális ellátást?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és az összes hely csak gyerekeknek és 18 év alatti tiniknek nyújt evészavarra specializálódott ellátást (pl. Vadaskert, SOTE I. számú gyermekklinika, stb). Mindenhol azt hallom, hogy a gyerekekkel még foglalkoznak normálisan a kórházban, de a felnőtt osztályon az anorexiások le vannak sz_rva.

Van olyan kórház, ahol normálisan foglalkoznak velem 19 évesen is?Van valakinek bármelyik kórházzal pozitív tapasztalata?

Légyszi a trollok ne itt éljek ki magukat, már így is nagyon mélyen vagyok lelkileg :/



2021. aug. 9. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

A SOTE Magatartástudományi Intézetben kifejezetten 18 éven felüliekkel foglalkoznak!

A BMI-dnek 15 felett kell lennie, hogy ott kaphass ambuláns ellátást.

2021. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ambuláns, hanem befekvős ellátásra gondoltam, és ott 16 feletti BMI a kritérium, nekem pedig annál alacsonyabb.
2021. aug. 9. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
SOTE Pszichiátriai Klinika. Ott foglalkoznak étkezési zavarral.
2021. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!