Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Illetlenség elmenni magánba a...

Illetlenség elmenni magánba a körzeti orvos mellett?

Figyelt kérdés

A fül-orr-gégész látott nyaki nyirokcsomót, ami miatt egy hónap múlva visszahívott és kért vérvételt, valamint gondolkodik biopszián. Még nem telt le az egy hónap, de meg van a vérvétel eredmény, ami szerintem sajnos sokkal rosszabb lett, mint az előző, pedig nem vagyok beteg, még is rossz a vérkép.


Nagyon ideges vagyok, sokat sírok, nehezen alszok, ha alszok is rosszakat álmodok. Tehát sajnos stresszelek, de igyekszem nem stresszelni!!!


Gondolkodtam, hogy elmegyek hétfőn magán rendelésre. És megnézetem, mert megesz az ideg. De sokan mondták, hogy NE, mert ez illetlenség és bizalmatlanságra ad okot.


Én bízok és hiszek az orvosban, mert tudom, hogy ez egy kórházban van, ahol voltam, és ahol sok beteggel találkoztak már, műtenek is ott stb.


Úgyhogy nem is azért mennék el, mert nem hiszek az orvosban, hanem csak mert már kikészültem idegileg. :( és jó érzés lenne, valaki másnak is megmutatni.


Csak ők látják a rendszerben és félek, hogy negatívan állnak majd ezután hozzám.


Véleményetek erről mi? Köszi előre is!:(



2021. aug. 15. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tíz napot (most már csak 8-at) én kivárnék. Nem azért, mert illetlenség, hanem mert az már nem sok idő, és mint írtad, a körzeti szakorvos jó szakember. A magánorvoshoz se kapsz azonnal időpontot szerintem.
2021. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem el, mert átgondoltam, hogy 100 ezer forintom van összesen:( és inkább spórolok, sose tudni mire kell. Kivárok!:(
2021. aug. 17. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!