Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Várakozási idők miért ilyen...

Várakozási idők miért ilyen kutya hosszúak?

Figyelt kérdés

Panasszal és beutalóval kértem időpontot, 5-6 hét a legrövidebb, amit kaptam (több helyre is kértem, egyik helyre több mint 6 hónap!!)

Nagyon el vagyok keseredve.



2021. aug. 16. 14:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
oké, 30-as akkor azt akarod bizonyítani hogy tökéletes Budapest és a vezetője olyan übermensch. az a baj hogy ez a tele vannak az utcák halottakkal elég kegyetlen vicc, bizonyos országokban ez a valóság.
2021. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Sajnos én is többször kényszerültem már magánorvoshoz. Állami ellátás keretében foglaltunk volna időpontot fogorvoshoz és bőrgyógyászhoz, de több hónapot kellett volna várnunk, nőgyógyászhoz pedig már csak magánba járok, mert hihetetlen hanyagok az orvosok, bár ez a probléma magánban is előfordult már többször is, vidéken és fővárosban is egyaránt, mivel több helyen is kerestem már rendes orvost. Több forrásból is tudom, hogy ahol lakunk, vidéki kisvárosban, a fogorvos a tökét vakargatja, és "elfelejt" kezet mosni, így nyúlkál a páciens szájába, ebből alakult is ki fertőzés, illetve az egyetlen bunkó, siettetős, goromba és kicsit sem alapos nőgyógyász nem mindig tisztítja megfelelően az eszközeit és a műszereit. Sokszor kenetet se vesz, és fogamzásgátló tabletta felírásához nem kér vérvételi eredményt. Ennyit erről.


De ha vannak magánrendelések, akkor mégis van orvos, nem? De amikor a kormány a magánorvosokat állami ellátásba akarta terelni, akkor hőbörögtek. Utálom a kormányt, de ezt a döntést meghozhatták volna, némelyik orvos rettentően pénzéhes (már majdnem annyira, mint egy politikus). Talán nincs gusztusuk államiban dolgozni? Túlságosan hozzászoktak a luxus rendelők csilli-villi intézményeihez, és a pénz csilingeléséhez? Nem a gyógyításra esküdtek fel, hanem a pénzre? Mintha nem kapnának eleget. Miért ne lehetne bevállalni? És mi miért is fizetjük akkor a tb-t?


[link]

2023. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!