Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha 60szor hívtam a járóbeteg...

Ha 60szor hívtam a járóbeteg ellátást hogy időpontot kapjak,de hol nem veszik fel,hogy rámnyomják ,hol foglalt akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tovább hívogatni!

Ugyanis ott nincs külön telefonos ember, hanem az ellátás egy része az ö munkájuk, ezért föleg dél elött nem igazán tudnak a telefonnal foglalkozni.

Vagy odamégy és úgy kérsz idöpontot.

2021. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez most ilyen, én diabetológián dolgozom jelenleg és egyszerűen mi se tudunk ottlenni a telefon mellett. Több ember meg nincs sajna.
2021. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt nálunk vannak a "receprción" nekik van külön számuk ahol időpontot lehet foglalni,személyesen most nem lehet be menni. Ez a kórházban van. Csak nem értem hogy miért nyomják rá az emberre a telefont?
2021. aug. 17. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert esetleg éppen valakit kezelnek, és nem tudják félbehagyni, vagy - ami még valószínübb -, a rendszer úgy van beállítva, hogy 3-4 csöngetés után bontsa a vonalat, mert akkor nem blokkolja sokáig.
2021. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A recepcios nem kezel senkit.
2021. aug. 17. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Helyi kórház dettó. Egyszerűen lehetetlen időpontot kérni. Van ott egy nővér ismerősöm, őt szoktam megkérni, hogy irasson be, mert vagy nem veszik fel, vagy foglalt vagy sokszor melléteszik.
2021. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös: csak olyan nincs külön, hogy recepciós - éppen ez a probléma, nem tudnak erre külön egy embert beállítani! A "recepciós" az asszisztens vagy a laboros, stb.
2021. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegfelvételre gondolt, aki a recepción ül. Nálunk ott csörög a telefon, de vagy épp beteg adatokat visz fel, vagy személyesen megjelentnek ad időpontot, aztán ha úgy van fél eszi, de ha nagyon zavarja az állandó csörgés akkor félreteszi. Én 2 óra után meguntam a hivogatást,ha tehetem inkább személyesen kérek időpontot, sőt vannak olyan szakrendelések, ahol e-mailben is lehet.
2021. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen a betegfelvételrw gondoltam ,csak nem jutott eszembe ez a szó. Akkor csak nálunk van az a helyzet hogy nem lehet bemenni csak időponttal,katonák állnak a bejáratnál. :) De az a baj ,hogy alkalmaságihoz kellett volna papír , kb 13orvossal beszéltem csak szeptember,október meg novemberre volt időpont(magánnál is) ,majd végül egy másik rendelőintézetbe kaptam holnap reggelre.
2021. aug. 17. 16:05
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

De akkor mi a fenének van a telefon? De legalábbis minek hívható kívülről is?

Ennyi erővel lehetne egy email cím is, ami automatikusan törli a beérkező leveleket, az is kb ennyit érne.

2021. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!