Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » COVID-ból gyógyulás után...

COVID-ból gyógyulás után feltétlenül el kell menni vérvételre, meg kardiológiára, meg tüdővizsgálatra? Baj ha nem megyek el?

Figyelt kérdés
Valaki azt írta a múltkor. Nos, én nem szeretnék még utólag is orvoshoz menni a Covid miatt mikor már meggyógyultam belőle. Miért írhatták ezt? Mi a következmény ha nem megyek el?

2021. aug. 18. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik hiába gyógyultak meg, nehezen kapnak levegőt, nem bírnak sportolni, hosszabb távokat megtenni, stb., amely valamilyen szövődmény miatt van. Én ismerek olyanokat, akik szintén nem mentek vizsgálatokra covid után, mert jól vannak, de olyat is, akinek szív gyógyszerre volt szüksége.
2021. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erdemes egy tudorontgent es egy szivultrahangot csinalni, mert tunet nelkul is lehet sajnos csunya szovodmenye,ami miatt erdemes lehet kimelobb eletmodot folytatni, szerintem az a tuti, ha megvizsgalnak. En ugy vagyok vele, hogy inkabb halljam azt hogy minden rendben, mint hogy utolag nagyobb gond legyen.
2021. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül kell, de ha nem vagy jól mindenképp.én is voltam elég durván beteg,de helyre jöttem nem mentem utána sehova.
2021. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem kell, nem is szokás ez. Kivéve persze akkor, ha ezt javasolták az orvosok neked vagy valami miatt te szeretnéd, de akkor ezt az orvosoddal kell megbeszélni.
2021. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!