Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit takar ezekben az esetekben...

Mit takar ezekben az esetekben az eszközös vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kaptam beutalót röntgendiagnosztikára és ultrahang diagnosztikára. Tudom, hogy ezek a vizsgálatok alapból műszeresek. Az ultrahang hasi. Mit jelenthet a külön kiírt "eszközös vizsgálat"?
2021. aug. 18. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az altesten levő valamelyik két nyílásba eszköz fog kerülni.
2021. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét szöveg?
2021. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt neked kellene tudni. Nem látom a beutalót, azt sem, hogy milyen röntgen, illetve milyen hasi ultrahang van kiírva, mi a konkrét kérdés. Általános ultrahang és röntgenvizsgálatnál nincs eszközös vizsgálat, illetve nem az az eszközös vizsgálat, hiszen mindent eszközzel végeznek. Nem vagyok biztos benne, hogy a külön ráírt eszközös vizsgálat ezekkel összefügg, de az is lehet, amit 1-es írt.
2021. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!