Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért lettem ilyen fiatalon...

Miért lettem ilyen fiatalon véglegesítve?bővebben lent.

Figyelt kérdés

2000-ben születtem... 3 éves koromban már -16 dioptriám volt... vélemény 6 éves kori szemeszeti leletem: 2006.02.16: Mindkét oldal myopiás elvékonyodott retina, üvegtesti határhártya levált. -17dpt -3.0dcyl 35fok, b.o -18dpt -3,5dcyl 170fok,, aztán napjaimban már -21 dioptriás vagyok, egyik szememen a bal szememen 2017-ben levált a retina..... hallókészülékem is van; lelet; Kétoldali mérsékelt foku idegi hallásvesztés, lelet vegleges (9 éves koromba lettem hallásérült) 14 éves korom óta magasvernyomasos vagyok, Szedek rá Coverext, Amlodipint, bisogammát! Most 21 éves vagyok, 2016ban elvegeztem 8 altalanost, aztan 2019-ben voltam bizottsag elött miutan befejeztem a sulit, azota 4 oraba dolgozok; ! 2019.08.05 KOMPLEX MINOSITES,,, EGESZSEG KAROSODAS 84% , egeszsegi allapot 16% MINOSITES: E csop.

Felulvizsgalata: Nem javasolt a tovabbiakban..


Szoval ilyen fiatalon azaz 2000 evjaratu vagyok, 21 eves vagyok, 2019bwn fejeztem be a kozepiskolat es aztan leszazalekoltak azota 4 oraba rokkant gyarban dolgozok ulo munkat, csomagolok, papirokat hajtogatok, ilyen fiatalon hogy hogy vegleges vagyok,?? Masokat evente hivatnak akik 50-51 evesek en meg ilyen fiatalon veglegesitve vagyok pedig 1x voltam az eletben bizottsag elött,, eltudom magam latni de nehez az elet nekem rossz h igyvagyok.......

Jartam haverom elvitt ilyen gyűlibe ahol azt mondta a lelkipasztor jezus meggyogyit bizzak benne. Hiszek benne mint katolikus .. ez a lelkesz mondta hogy adakozzak legalabb heti 20 ezret a gyűli pereselyebe legalabb havi 50 ezret segitsem a betegeket szegenyeket... na es engem ki segit talan majd o ha beteg leszek? Bizok jezusba de akkor is rosz ez nekem h kijartam a sulit dolgozok 4 orat semmi eletem nincsen orulok hogy vagyok persze o szerinte bun miatt van ez... hmmm.... elvagyok keseredve


2021. aug. 21. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
A bizottság az egészségügyi állapotod alapján véglegesített, és ezen sajnos nem tudsz változtatni. Sajnos beteg vagy, és a betegséged mértéke olyan szintű, hogy felesleges visszahívni esetleges változás miatt. Isten segít, vagy legalábbis a hit ereje. De az hogy egy "gyüliben" legomboljanak, lehúzzanak anyagilag, na olyan Isten nincs! Ezt a dolgot feltétlen fejezd, be! Ha van józan gondolkodású a környezetedben, ő is elmondhatja, hogy ez átb.szás. Nagy a baj ha ez a történet igaz...
2021. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg azért, mert sok javulási esélyt nem látnak. Annak fényében, hogy amputáltat is behívnak, és teljesen átszervezték ezt bizottság dolgot, örülj neki.

A lelkészről, ha ilyeneket mond, meg van a véleményem.

Fel a fejjel! Vannak látássérült ismerőseim, akik teljes életet élnek, házasok, igaz ismerek egy-két durván művész beállítottságút is :)

Előtted az élet! :)

2021. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!