Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi időt töltök majd a...

Mennyi időt töltök majd a laborban, ha az eredményt nem várom meg?

Figyelt kérdés

Hello.

Az orvosom laborba küldött, vizelet, vérvételre.

Mennyi idő lehet, míg leveszik a vért, vizeletet, ha az eredményt nem várom meg?


2010. aug. 30. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb két perc míg pisilsz, és ugyanennyi míg leveszik a vért. Csak az a kérdés, mennyien lesznek előtted:D
2010. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt a kórházban azt mondták ismerősömék, hogy már fél 7-től ott vannak.

Ha fél 7 előtt ott leszek, lehetnek előttem?

2010. aug. 30. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha hatra mész még akkor is lesznek előtted. Én általában olyan fél órát szoktam lenni.

A leletet amúgy sem tudod megvárni mert azt nem azonnal csinálják hanem miután mindenki elment, ami pedig több óra.

2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sokan mennek már a nyitás előtt, egyrészről, hogy hamar túl legyenek rajta, másrészről meg vannak olyan emberek, kismamák, akik terheléses vércukor mérésre mennek, őket veszik általában előre. de tanácsos minél előbb ott lenni, ha viszed a reggeli pisidet üvegbe akkor azt már ott nem kell csak átöntöd a kis kémcsőbe amit kapsz és már csak a vérvétel marad, ami egy-két perc. utána érdemes kicsit leülni kint, hogy ne járj úgy mint én, aki nekiindultam egyedül egyből és kiértem az sztk elé és összeestem.:D
2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor hányra legyek ott, hogy ne kelljen túl sokat várnom?

2010. aug. 30. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogyha nagyon korán megyek ott a sok korán kelő vénasszony/papa..
2010. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akármikorra mész, kb fél órát kell várni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Ha a végére mentem akkor is, ha idő előtt ott voltam, akkor is.
2010. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendben. És a pohárra, amibe pisilek, majd rá lesz irva a nevem? Vagy hogy is van ez? Hol lesz a pohár?

Nagyon régen voltam, és most meg elköltöztünk onnan, azt sem tudom itt mi hogyvan. :-(

2010. aug. 30. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Majd ott úgyis elmondják. Igazából ez helyenként változik. Nálunk még egy épületen belül is máshogy van. Pl ha a laborban csináltatom akkor öntögetni kell üvegecskébe ha pedig felmegyek a háziorvoshoz akkor tőle kapok előre egy kémcsövet amit vérvétel napján kell visszavinnem.

Szóval nyugi, nem kell ezeket magadtól tudnod, majd úgyis elmondják.

2010. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább későn menj, legalább aludhatsz.
2010. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!