Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy helyesen adtam be a véralvadásgátló injekciót?

Figyelt kérdés

Nem mutatták meg a beadást, csak elmagyarázták, de utólag úgy gondolom, nem volt egyértelmű a magyarázat. Az orvos és a gyógyszerész azt mondta, srégen szúrjak, a betegtájékoztató szerint szemből, kilencven fokos szögben. A betegtájékoztatót utólag olvastam, így nem tudtam megkérdezni azonnal. Valószínűnek tartom, hogy eléggé helytelen a technikám. A szúrás helyén kis duzzanat keletkezett. Van valakinek tapasztalata ilyesmivel?

Hétfőn megyek vissza orvoshoz, rá fogok kérdezni, de addig is szívesen meghallgatnám olyanok véleményét, akik már csináltak ilyet.



2021. aug. 28. 21:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom:/

Remélem hamarosan meggyógyulsz!

2021. aug. 29. 18:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de ez nem gyögyítható, csak tünetmentes remisszió érhető el, én már azzal beérem. ;)


De szerintem ne offoljuk szét a kérdésedet. :)

2021. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A szembőli beadásra végül azt mondta az orvos, hogy az a bénábbak kedvéért van úgy feltüntetve a betegtájékoztatón. Oldalról optimális.
2021. szept. 17. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!