Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Nem értem ami itthon az egészségügyben folyik!

Nem vagyunk oltották egyenlőre (nem vagyok oltás ellenes), viszont meggyőzve sem vagyok!

Már abból kifolyólag sem, hogy kötelező (eü dolgozok), de felelősséget nem vállalunk ha bele halsz (úgysem derül ki az oltás volt e a ludas) és meg sorolhatnám!

Viszont a gyermekemmel nem mehetek be a kórházába (benti kezelés) ha nem vagyok oltva illetve nincs 48 órás negatív teszt!

Kérdem én miért nincs akkor ezeknek az embereknek ingyen teszt? Ki teheti meg azt, hogy 20 ezer forintokat dobál az ablakon (gondolom nem mindenki teheti meg)?

Erről mert hallgat mindenki, senkit nem zavar?

A következő az lesz, hogy itthon szülők, mert nem vagyok oltva?



2021. szept. 2. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el megertem amit írsz... Oltás vagy teszt nélkül lassan már sz*rni se mehet az ember.

Ez már csak a politikáról szól... Más országokban nem így állnak hozzá... Itt megállt az élet, semmi se a régi, és szerintem már nem is... De ez nem normális ami évről évre megy.. Szeptembertől májusig kb szigorítások, minden bezarva, nyáron pedig mindent szabad mindenkinek... Lehet így élni? Fiatal vagyok, nagyon félek mi vár ránk ami a jövőt illeti.. S szerintem ez egyre rosszabb lesz. Én sem vagyok oltva nem is leszek! Nem hagyom hogy bármit belém nyomjanak. Ez nepirtas, sokan vagyunk a földön. Erről szól az egész :)

2021. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jól megfogalmazta a lényeget.

Attól tartok ez még kánaán ahhoz képest ami vár ránk, mondhatni teszt fázis.

Nem mondom, hogy ez a vírus nem létezik, de lassan mi leszünk azok akik megszűnnek, és nem (feltétlenül) a vírus miatt.


Sajnos ez megszoksz, vagy megszöksz alapon működik.


Nem, az átlag Magyar ember nem teheti meg, hogy így dobálózik a teszt árával, és ez fel is veti magában a kérdést, miről szól ez, ha nem a pénzről?


Szomorú vagyok, hogy egy szükséges rossz eszköz előrébb van az emberi életeknél.


Ez így tényleg nem élet senki számára.


Ami pedig az oltást illeti, hát...

Én magam sem vagyok beoltva, és igazából az ördögi kör tendenciám miatt, valószínűleg nem is leszek.


Azt viszont merő kegyetlenségnek tartom, hogy a gyermekekkel sem kivételeznek.

Sajnálom kérdező, tényleg.

2021. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hihetetlen tényleg!

Persze a vírus Lölő esküvőjét és a Pápát még megvárja!

2021. szept. 4. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan be vagyok oltva, de felháborítónak tartom én is ezeket a dolgokat.
2021. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cubina ***** válasza:
100%

Ez már jó rég ki lett tervelve. Azért kell a sok lezárás meg korlátozás (gyanítom, hogy hamarosan megint lesz), hogy a végén mindenkit rákényszerítsenek az oltásra. Minden lehetséges utat el fognak zárni, és majd csak az oltás lesz az egyetlen járható út.


A teszt is azért követelmény, mert jól tudják, hogy senkinek sincs 20-on ezer forintja pár naponként tesztelgetni, és a végén kénytelen beoltatni magát az ember, különben fizetgethet élete végéig.

Az egyetemeken is ezt csinálják, nem kötelező az oltás, de kártya vagy 1-2 napos friss negatív teszt nélkül nem lehet bejárni az órákra, könyvtárba, táborba, kollégiumba. Munkahelyeken is ezt művelik. Szimpla zsarolás.


Orvoshoz se lehet már menni, nagyon sok helyen nem látják el a beteget kártya/teszt nélkül. Nem mintha eddig olyan könnyű lett volna bejutni a sok várólistás miatt. Már időpontot is csak több hónappal későbbre adnak, már ha egyáltalán felveszik a telefont. Addig simán felfordul az ember. Vagy mehet magánba, ami szintén egy csomó pénz, és ott se igazán segítenek a bajokon.


Én majdnem elvéreztem/meghaltam, mert elhalasztották a rákos daganat miatti műtétemet, mondván TELE VAN A KÓRHÁZ COVIDOSOKKAL, én már nem férek be.

Az igazgatónak írtam könyörgő levelet, hogy mentsen meg, mert az orvosom is azt mondta hogy nagyon sürgős a műtétem, de fentről kapott utasítást az elhalasztásra.

Hála az igazgatónak, mert utasítást adott a műtétem elvégzésére, ami 5 és fél órás komplikált operáció volt, az utolsó pillanatban műtöttek meg, már csak pár napom volt hátra az életből.


Nem mindenki volt ilyen szerencsés, mint én, rengeteg embert elhajtottak, akik emiatt meghaltak vagy azóta is szenvednek.

A vicc az egészben, hogy amikor befeküdtem, az egész kórház kihalt volt, a pár nap alatt, amíg ott voltam, rajtam kívül összesen 3 beteg feküdt az egész osztályon. Minden kórterem ajtaja nyitva volt, láttam hogy nincs bennük senki, a folyosón is mindig ugyanazt a három beteget láttam, étkezéseknél is csak négy adag étel volt készítve. A nővérek nyugodtan sétálgattak, csevegtek, kávéztak, ücsörögtek, orvost az 5 nap alatt csak egyszer láttam, még vizitre se jött be hozzám orvos, nővér is csak egyszer.

És ezért halasztották volna el a műtétemet, ha hagyom magam félretenni?

Hogy még üresebb legyen a kórház?


Gyilkosság folyik itt, ha nem a vakcinával, akkor az emberek semmibe vételével és az orvosi kezelés megtagadásával. Ha meg valakinek baja lesz az oltástól, azt is elhajtják segítségnyújtás nélkül, felelősséget senki sem vállal a következményekért.

Mire is fizetjük akkor a TB-t? Mert semmit se kapunk érte!

2021. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erre mondom, hogy eszméletlen!

Arról már nem is beszélve, hogy a fogorvos sem fogad csak magánba védettség nélkül.

Biztos nem a pénztől van szó ugye?

2021. szept. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!