Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz vírushelyzetben, ha...

Mi lesz vírushelyzetben, ha mostanában műtenek és hosszútávú a gyógyulás?

Figyelt kérdés

merjem engedni? 8-10 hetes fekvőgipsz kb, és lehet h nem is elég egy alkalom, mert 2 külön műtét, de az a kérdés, h ha bejön októberben a víriscirkusz, akkor azért a controllosokat ellátják?

(oltás nélkül, igazolvány nélkül)



#műtét #víruscirkusz
2021. szept. 14. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy olyan szintű lezárások lesznek, hogy a covidosokon kívül más betegeket ne lássanak el a kórházakban. Legrosszabb esetben pcr teszet kell majd csináltatnod a befekvés előtt (bár ezt a legtöbb helyen valószínűleg a jelen helyzetben is kérik).
2021. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha problémád lesz műtét után akkor biztosan mehetsz kontrollra. Ha nem akkor lehet hogy azt mondják hogy nem kell. De a biztos az ha az orvost kérdezed. Ő már tudja hogy az előző hullámokban milyen korlátozás vonatkozott rájuk.
2021. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát én azt tapasztaltam az előző helyzetben, h szabályok ide vagy oda, minden orvos azt csinált, amit akart, aztán feketén meg főleg akár szabályokkal teljesen szemben is. szóval nehéz ügy ezt tudni azt hiszem...
2021. szept. 15. 06:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne az orvost kellene kerdezned.
2021. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen műtétnél kell ilyen sokáig fekvőgipsz? :/ borzasztó sok idő.

Egyébként a kontrollosokat természetesen vissza fogják hívni,el fogják látni. Most csak abba gondolj bele bárkinek eltörhet a keze, neki is vissza kell járni kontrollra, úgyhogy emiatt sztem ne told el.

2021. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
sajnos eléggé összetörtem, térd, boka, még azt se tudom, h egyszerre vagy külön műtik, de azt hiszem, külön, na de a boka is annyira h minden szalag szakadva + csontok ide-oda törve-csúszva, szóval nem lesz rövid műtét az tuti, és eléggé szétszedik a lábamat. tulképpen a csontvelőn járok, már amennyire tudok persze, mert onnan is letört egy darab, jelenleg szabadon van az ugrócsont alja is.
2021. szept. 17. 11:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Nah ezzel bármi rendeletet hoznak tuti vissza kell járni kontrollokra. .. Mielőbbi gyógyulást és kitartást kívánok.
2021. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért de hol élsz te? Mert nálunk az ilyet azonnal műtik kérdés nélkül. A szavaidbol viszont azt veszem ki hogy ez már nem most történt veled.
2021. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, h olyan fantasztikus helyre kerültem sürgősségiként, ahol észre s evették a törést ... így aztán elvoltam annyival 2 hónapig, hogy fájdalomcsillapítók és kész, mivel szerintük nincs ott semmi. aztán mire bejutottam egy normális traumatológushoz, az eldobta magát, na de már egy csomó plusz sérüléssel ugye. persze az ennyire durva fájdalom miatt gondolhattam volna h nagyon nincs rendben, de az ember ugye hisz az orvosnak, nálam kettő is voot, eg yradiológus + a traumatológus, és egyik se látott törést. rossz vicc, komolyan.
2021. szept. 17. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom elkepzelni hogy egy ilyet hogy lehet elnezni. Mert láttam már szilankosra tört végtag röntgen felvételét, ahhoz orvosnak se kell lenni hogy felfogja az ember.
2021. szept. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!