Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz vírushelyzetben, ha...

Mi lesz vírushelyzetben, ha mostanában műtenek és hosszútávú a gyógyulás?

Figyelt kérdés

merjem engedni? 8-10 hetes fekvőgipsz kb, és lehet h nem is elég egy alkalom, mert 2 külön műtét, de az a kérdés, h ha bejön októberben a víriscirkusz, akkor azért a controllosokat ellátják?

(oltás nélkül, igazolvány nélkül)



#műtét #víruscirkusz
2021. szept. 14. 08:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hát ez az ... és azt hiszem, ez mindent el is mond akkor. ez ma a sürgősségi ellátás. (ja és már másodszor történik ilyen + másoktól is hallok hasonló történeteket, korábban a lábtőcsontom tört ketté, de úgy szépen végig, és azt se vették észre. de azt legalább utólag nézegette valaki és feltűnt nki, így visszahívtak, h jaj mégis kell gipsz.


én már arra gondoltam h olannyira nincs kapacitás, h meg se nézik a röntgeneket, scak automatikusan gyorsan ráírnak egy rándulást, ficamot és ennyi, aztán ha van panasza, majd visszamegy ... most nem?

2021. szept. 18. 08:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne altalanosits, én írtam hogy nálunk az ilyet azonnal műtik kérdés nélkül, szóval nem mindenhol ilyen az ellátás.
2021. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

na oké, de aztán a profibb doki is kiakadt, h ezt miért nem vették észre és azonnal kellett volna, szóval vszínű, h tényleg általánosságban elmondható az azonnali műtét.

az más kérdés h tulképp örülök is, mert ha ezek a barbárok műtöttek volna, akik egy ilyen törést nem ismernek fel, na abból vajon mi lett volna ? sajnos híresen hentesek ahol lakok, pedig elvileg megyei kórház. vicc na.

2021. szept. 19. 08:18
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem írhatnak rá csak a ficamot, rándulást csak úgy, mert a törés a csontnál történik a ficamnál pedig az ízületi fej hagyja el az ízületi árkot és rögzül kórosan, rándulás dettó, csak ott vissza is tér az ízületi fej az ízületi árokba.

Egyébként a ficam szerintem rosszabb mint a törés, nekem most egy térd ficam miatt 3,5 hónap kényszer pihi lett, és még messze nincs vége.

Bakizott az orvos nálad óriásit, de ez nem mindennapos.

Melyik kórház ez?

2021. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nálunk mindennapos. én az utóbbi 10 évből tudok mondjuk 100 esetről (egy sacc kerek számot mondtam), ami ismrősdök körében történt, és itt tök mindergy, h neuorológia vagy traumatológia, ez akórház arról híres h ide gyűjtik az országból a fogyatékosokat. egyszerűen mindent elcsesznek, de olyan szinten h nem hinnéd el.

de amikor mondom a másik X helyen, h hol cseszték el, akkor onnantól kezdve csak legyintés van, és ennyivel letudva, hogy akkor nem is csodálkozik. na ilyen a hírneve ... azaz nem csak én képzelődök, sajnos innen tényleg csak menekülni lehet, ha az ember még élve akar kijönni. én se tudom, mi van itt a levegőben, de vmi van.

csak hogy a színvonalat érzékeltessem: szted ha azon kell veszekednem a kedves osztvez, főorvossal, hogy jó lesz a drotaverin is a no-spa helyett, mert tök ugyanaz, de jó fél órámba telik meggyőzni h tényleg az, akkor erre mit lehet mondani? és akkor ezt vetítsd le minden szakterületre ...agyrém na. de olyan is volt már h nem létező, sőt, anatómialailag képtelen diagnózist voltak képesek összehozni, na ez volt azt hiszem eddig a legnagyobb dobásuk. utána mindenhol azon szakadtak, ahol a papírt látták.

2021. szept. 19. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!