Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki évente 1-2-szer...

Ha valaki évente 1-2-szer fogyaszt valamilyen drogot, annak lehetnek hosszútávú mellékhatásai?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl konkrét a kérdés. A "valamilyen drog" nem túl pontos meghatározás ahhoz hogy ezt meg lehessen válaszolni :)) ha évente 1-2x pl egy füves zigit elszívsz attól semmi bajod nem lesz, de kevésbé ismert bizonytalan hátterű drogok esetében bármi lehet.. meg persze a mennyiség az ami számít
2021. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam konkrétat, mert nem mindig ugyanolyanra gondoltam, hanem kipróbálva új dolgokat. De pl a fűre egyáltalán nem gondoltam, azt nem igazán tekintem drognak. De pl kristály, extasy, LSD, gomba, speed.

Mennyiségben pedig minden alkalommal normális mennyiség, egy adagnyi, nem több.

2021. aug. 10. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Évi 1-2 alkalomtól szerintem nem lesz hosszútávú gond
2021. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az LSD necces, egy használat alatt is maradandó tudatváltozást tud okozni.

A többi szerintem sem árt évi max 2 alkalommal

2021. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem évi 3-4 alkalommal, ha tényleg ésszel csinálod és nem idegenektől veszed, akkor rekreációs jelleggel még jó is lehet.

Meg én mindig tudatosan készülök az alkalmakra (alkalom alatt az ekit értem), tehát előtte pihenek, elegendő folyadékot iszom, vitamint veszek be, könnyebben étkezem (ezeket mind kitapasztaltam a 2 év alatt, mióta először vettem be), és így soha sincs semmi bajom. Ja és hát a legfőbb, hogy nem felezek, egyben meg soha nem vettem még be, csak negyedeket. Így érzem is, de képben is maradok. Bulikban sok csúnyaságot láttam már, ami kiábrándító is volt egyben és megfogadtam, hogy én nem akarok úgy kinézni meg úgy szétlenni, mint azok az emberek.

2021. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

LSD, GOMBA ez a kettő veszélyes.

Már az első próbánál is rajta lehet, maradni, vagy ha le is jössz róla, akkor is több év tisztán józanul, bármikor be üthet, ugyanaza érzés, ami az első alkalommal volt.

2021. nov. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!