Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtét után kompressziós...

Műtét után kompressziós harisnyát viseltem és nagyon fáj a vádlim, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete volt egy laparoszkópos műtétem. Kaptam egy kompressziós harisnyát, ami miatt egyik nap picit fájt a vádlim. Azt gondoltam, hogy vitaminhiány. Másnap reggel már haza jöhettem.

Rá három napra annyira fájt már, hogy a fekvésen kívül nem tudtam semmi mást csinálni, mert átsugárzott a sípcsontomba és a lábujjaimba a fájdalom, a lábamban hideg-zsibbadást érzek néha. Kicsit hidegebb is ez a lábam, mint a másik.

Elmentem másnap reggel az orvoshoz, pénteki nap volt. Vett vért, mondta, hogy menjek vissza hétfőn az eredmény miatt. Péntek estére már nem tudtam járni sem. Szombaton elmentem a sürgősségire, ott kaptam egy kompressziós harisnyát, azzal sokkal jobb, egyedül az állás okoz még problémát. Kaptam vérhigítót is.

Hétfőn elmentem doppler vizsgálatra, minden rendben volt, az eredményeim jók lettek, ott azt mondták, hogy valószínű a térdemmel van a gond, a vérhigítót elhagyhatom.


A pénteki véreredmény:

Leukozyten: 11,6 H

Erythrozyten: 5,5 H

D-Dimere: 0,86 H

CRP quantitativ: 6,9 H


Fogalmam sincs, hogy ez a fájdalom mitől lehet és mit kellene tennem.

Bármilyen tanácsot, véleményt szívesen fogadok!

(Külföldön élek, sajnos haza menni nem tudok.)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. szept. 21. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nagyon piszkálta a vérkeringésed.
2021. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1/1

Köszönöm szépen a választ!

Szerinted mit tehetek a gyógyulás érdekében?

2021. szept. 21. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost kérdezd meg...


De talán ilyen izomlazító/regeneráló krémek, gélek lehet, hogy gyorsíthatják a gyógyulást. Szerintem magától is helyrejön, ha pihenteted.

2021. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pihentetéssel valóban jobb lett, köszönöm!
2021. szept. 24. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!