Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti, hogyan tudtatok elfogadni...

Ti, hogyan tudtatok elfogadni a kompresszios harisnyat?

Figyelt kérdés

Lipodemam van es ez a betegseg olyan , hogy soha nem fog elmulni csak karban lehet tartani. Kompresszios zoknit kell hordjak , de annyira megrazott lelkileg , rovidnadragnak lottek sok aranyos kis szandanak is egyarant es a betegseg meg a tetopont. Nagyon szomoru vagyok.

Ti ,hogyan vagytok ezzel?


2019. júl. 20. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a harisnyával életben tudnak tartani az orvosok, akkor pont leszarnám a rövidnadrágot meg a kis szandált. Nem az lenne a legnagyobb fájdalmam. Bocs, ha nyersnek tűnök, de te kérdeztél.
2019. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez igazából nem élet halál hanem főleg lábdagadás kérdése


Amúgy gondolj bele hogy hány embernek van olyan nyirokrendszert érintő betegsége, amitől fél éven belül meghalhat, ehhez képest igen jól jártál, ha lehet választani ez legyen a baja, mint bármi más


szerintem ez nem akadályoz meg abban hogy teljes életet élj, gondolom hogy van átlátszó, ilyen-olyan színű, mindenféle kompressziós harisnya, azt is lehet variálni

legyél kreatív, nem dőlt össze a világ

2019. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én megértelek en is kivagyok akadva...
2019. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!