Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet kérni igazolást a...

Lehet kérni igazolást a háziorvosomtól? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval szombaton Meg fáztam fájt a torkom bevolt dugulva az orrom és köhögtem de enyhültek a tünetek mert apum vett gyógyszert nekem szedtem azokat. Hétfőtől nem voltam suliba és lassan 1 hete hiányzok. Kérhet apum igazolast a háziorvosomtól? Mielőtt jönnétek hogy anyámmal is tudnám intézni ezt elváltak a szüleim apummal élek. Anyám kint van külföldön. Előre is kosznom szépen a válaszokat 16/L trollok kíméljenek!

2021. szept. 29. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Szülő. Nem az a lényeg, hogy anya vagy apa. Amikor a lányunk beteg volt, felváltva voltunk vele otthon. Munkától függött, hogy melyikünk tudja éppen dokihoz vinni. Apát is ugyanúgy kiírták. De visszatérve a te esetedre, igen adnak neki is. Esetleg ha odatelefonáltok, elmondjátok, hogy mi volt/van mettől meddig, akkor megírja a doki az igazolást, apudnak nem kell kivárni a sort, mert csak a kezébenyomják. Vagy ha úgy ítéli meg, hogy látni akar, akkor ezt is fogjátok tudni, akkor elmész te is.
2021. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból háziorvossal kellene beszélni hogy mi bajod van, és akkor ír fel gyógyszert, meg ad igazolást. Ettől függetlenül szerintem fog adni így utólag is, bár lehet hogy egyszerűbb lenne elmenni hozzá.
2021. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2021. szept. 29. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos vagyok kérni lehet, kapni nem, én legalábbis nem adnék. Van telefon, betegség kezdetén fel lehet hívni, van email, lehet emailt is írni. Te viszont sz.rtál az orvosra és már gyakorlatilag gyógyultan kunyerálsz igazolást. Iszonyatosan inkorrekt mentalitás.
2021. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!