Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 21 évesen miért bunkó velem a...

21 évesen miért bunkó velem a háziorvosom, mert azt hiszi, igazolásért megyek?

Figyelt kérdés

Sajnos volt már komolyabb betegségem is... Arról nem beszélve, hogy csomó esetben (vérvétel, beutaló, táppénz), ki sem tudod kerülni.


Én inkább gyógyszerért szoktam menni, amikor már tényleg hetek óta nem vagyok jobban. Nem voltam sosem lógós.


Gondolom nagyon sokan lejátszák vele ezt, fengeteg gimisről tudok, aki hetente ott van nála.


2018. okt. 23. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őt kell megkérdezni. Sajnos nem vagyunk gondolatolvasók.
2018. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gimiseknek gyerekorvosuk van, nem a felnőtt háziorvoshoz járnak.
2018. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csak veled bunkó ez az orvos, hanem alapból megkeseredett. Lehet depressziós. Ne is törődj vele!
2018. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve a többi beteget. Nálunk mindnkivel kocsog a dokinő. Olyan beteget, aki köhög nem hajlandó ellátni.
2018. okt. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb orvosnak felsőbbrendűségi komplexusa van, elég csak megnézni, hogy már elsős orvostanhallgatók mennyire beképzeltek és primitívek.


Meg ugye együttérzést, érzelmi intelligenciát nem tanítanak neki.

Amikor viszont diagnosztizálni kéne, megáll a tudomány.

2018. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!