Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet már fogorvoshoz járni...

Lehet már fogorvoshoz járni védettségi nélkül? Annyira fáj már a fogam..

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor mehetsz. De szerintem mindenhová mehetsz ha nem fáj akkor is, szerinted melyik orvos hagyná elromlani a páciensei fogait, hogy aztán később nehezebb dolga legyen velük.
2021. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maganba jarok, van ugyan kartyam, de egyszer se kertek el.
2021. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a fiam fogorvosát (magán), mik most a szabályok. Azt mondta, minden fogorvos maga dönti el, mihez kéri az igazolványt vagy a PCR tesztet. Nála a fogtöméshez nem kell védettségi. De ha a te fogorvosod máshogy gondolja, menj el egy PCR tesztet csináltatni, azzal fogadnia kell, ha negatív. Mielőtt elmész hozzá, hívd fel.
2021. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ma hívtam fel egy fogorvosi rendelőt (magán), nekem azt mondták, hogy ha nincs védettségi, akkor kell egy pcr teszt PLUSZ egy antigén teszt. Az egyik 24 óránál nem lehet régebbi, a másik 48 óránál, de már nem tudom melyik melyik. Ez konkrétan nekem majdnem kétszer annyiba kerülne, mint a fogászati kezelés, majdnem 30 ezret fizetnék csak a tesztelésre, úgyhogy majd le fogom őket mondani, mert azért ez luxus… Szerencsére nekem inkább csak esztétikai dolog lenne, tehát nem sürgős.
2021. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!