Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen gyakran ajánlatos...

Milyen gyakran ajánlatos fogorvoshoz járni?

Figyelt kérdés
Az mennyire gázos ha lassan 3 éve nem voltam anyagi okokból?
2020. dec. 7. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Évente 2x.
2020. dec. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudsz menni körzeti fogorvoshoz is.
2020. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 nincs TB-m, nem fizetek lassan 1 éve.
2020. dec. 7. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
#2 vagyok. Az akkor más, remélem minél hamarabb rendeződik a helyzeted, és legalább a tb-t be tudod fizetni! Egyébként szerintem is évente 1-2 alkalom lenne az ideális.
2020. dec. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én is remélem, de a vírus miatt nem kapok most munkát. Korábban pedig tanultam, és az egyetem nem fizette az utolsó 2 évben a TB-t mert már 25 elmúltam addigra.


Az ilyen fogtechnikus helyek mennyire rosszak? Azt hallottam, hogy azok olcsóbbak. Ez igaz? Veszélyesek?

2020. dec. 7. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Én 10 évig nem voltam. Most egy csomó költséges beavatkozás vár rám. Megfogadtam hogy rendszeresen járni fogok dokihoz.


Az orvosom azt mondta igazából évente elég lenne ellenőrzésre menni panasz mentesség esetén. De ha hidak, koronák vagy implantátum van akkor fél év az ideális.

2020. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Angel3000 ***** válasza:
48%
Szia! Igazából fèlèvenkènt lenne igazán jó, mert hamar kialakulhat egy szúvasodàs, meg a fogkô eltávolitás is egy fontos dolog. Minden jót!
2020. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én multkor elvesztettem egy fogamat hanyagság miatt,most van hogy 2 havonta is szorongás miatt
2023. ápr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!